Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 16 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

7 yataklı yoğun bakım ünitesi 4 yataklı yeni doğan yoğun bakım ünitesi ile birlikte toplam 62 yatak kapasitelidir.Hastanemizin içinde bulunan branşlar ; DAHİLİYE, KADIN HASTALIKLARI ve DOĞUM, GENEL CERRAHİ, ÇOCUK SAĞLIĞI ve HASTALIKLARI, KARDİYOLOJİ, NÖROLOJİ, FİZİK TEDAVİ ve REHABİLİTASYON, GÖZ HASTALIKLARI, Kulak-Burun-Boğaz, ORTOPEDİ, BEYİN ve SİNİ

Yalıhan Arı Otel

Merkez / Ünye / Ordu
Otel, hem iş seyahatleri hem de turistik geziler için ideal bir alternatif oluşturuyor.

Sebile Hanım Konağı

Merkez / Ünye / Ordu
Sebile Hanım Konağı, Karadeniz kıyısındaki Ünye'nin merkezinde bulunur. Sebile Hanım Konağı'nın tüm odaları, uydu TV ve en-suite bir banyo ile donatılmıştır. Odaların her birinde ayrıca bir mini bar, saç kurutma makinesi ve telefon mevcuttur.

Antik Otel

Ünye / Ordu
Antik Otel, Ünye'de konaklama imkanı sunmaktadır. Tesiste Wi-Fi erişimi sağlanmaktadır. Tesis bünyesindeki özel otopark ücretsizdir. Her odada uydu TV vardır. Odalarda kahve makinesi de düşünülmüştür. Bütün odalar özel banyoludur.

Ünye City Otel

Ünye / Ordu
Ünye City Hotel, özel dizayn edilmiş binası, çağdaş iç tasarımlı deluxe odaları, konfor ve modern konaklama hizmetinin yeni çizgisi olarak Ordu'da siz özel konuklarımızın beğenisine sunulmuştur.

Ramada Resort by Wyndham Ünye

Merkez / Ünye / Ordu
Karadeniz kiyilarinda yer alan Kalibya World Resort & Spa Hotel, açik ve kapali yüzme havuzu ve mekan genelinde ücretsiz Wi-Fi erisimi ile donatilmistir.

Atik Otel Ünye

Merkez / Ünye / Ordu
ünlük hayatın ve şehir yaşamının tüm stresini geride bırakarak, Karadeniz’ in en güzel koyunda denize karşı unutulmaz bir gün batımı seyredebileceğiniz ve dilerseniz a ala carte menülerimizin eşşiz lezzetleri eşliğinde bu görsel şöleni taçlandırabilece

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi Hakkında

Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi Otelleri 7 yataklı yoğun bakım ünitesi 4 yataklı yeni doğan yoğun bakım ünitesi ile birlikte toplam 62 yatak kapasitelidir.Hastanemizin içinde bulunan branşlar ; DAHİLİYE, KADIN HASTALIKLARI ve DOĞUM, GENEL CERRAHİ, ÇOCUK SAĞLIĞI ve HASTALIKLARI, KARDİYOLOJİ, NÖROLOJİ, FİZİK TEDAVİ ve REHABİLİTASYON, GÖZ HASTALIKLARI, Kulak-Burun-Boğaz, ORTOPEDİ, BEYİN ve SİNİR CERRAHİ, AĞIZ DİŞ ve ÇENE HASTALIKLARI. Modern donanımıyla 5 doktor ile hizmet veren Acil Ünitesi, MR, Tomografi, 4 boyutlu Ultrason, Renkli Dobler, Mamografi, Kemik Ölçümü, Dijital Röntgen bulunan son teknoloji ile donanmış Radyoloji Ünitesi.Tam donanımlı 4 adet Ameliyathane, Gastroskopi, Kolonoskopi, Rektoskopi, Sistoskopi yapılan Endoskopi Bölümü var.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır