Özel Universal Kuşadası Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 183 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Universal Kuşadası Hastanesi Otelleri

Sözer Hotel

Merkez / Kuşadasi / Aydin
Önünde kumlu halk plaji bulunan otelimiz, yat limanına yakın ve şehir merkezinde olup, deniz kenarındadır. Stresten uzak, hayallerinizdeki gibi bir tatil için size konforlu bir mekan sunar. Eğlence ve alışveriş merkezlerine bir adım mesafededir.

Hotel Surtel

Merkez / Kuşadasi / Aydin
Otelimiz şehir merkezinde, sahilde, tümü deniz manzaralı, balkonlu, telefonu, saç kurutma makineli, mini barlı, televizyonlu, sprit klimalı, zevkle döşenmiş 90 odası ile hizmet vermektedir.

Hotel Amsterdam

Merkez / Kuşadasi / Aydin
Otelimiz 3 yıllık bir oteldir. Toplamda 15 odadan oluşmaktadır, odalarda; Wi-Fi, klima, Lcd TV, minibar, gardrop, 24 saat sıcak su, banyoda buklet malzemeleri, saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Risus Garden Marina Hotel Kusadasi

Kuşadasi Merkez / Kuşadasi / Aydin
Kuşadası’nın merkezinde, Yat Marina karşısında konumlandırılmış olan tesisimiz; meyve, zeytin ve çam ağaçları ile çevrili, birbirinden bağımsız 42 adet evden oluşmaktadır.

Goldenday Wings Hotel Kuşadası

Merkez / Kuşadasi / Aydin
Golden Day Wings Hotel yükseltilmiş bir eğim üzerinde yat limanına kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Ege Denizi'ne bakan en eşsiz yerlerden biri olan ve heyecan verici Kuşadası sahil ve liman manzarası bulunmaktadır.

İlayda Hotel

Kuşadasi / Aydin
Kuşadası'nın merkezinde bulunan İlayda'nın Ege Denizi'ne bakan modern odaları ve plaja doğrudan girişi vardır. Türkiye'nin Aydın kentinden spesiyaliteler sunan panoramik bir restoranı bulunmaktadır.Otelin iş merkezinde Wi-Fi erişimi ücretsizdir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Universal Kuşadası Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Universal Kuşadası Hastanesi Hakkında

Özel Universal Kuşadası Hastanesi Otelleri 2012 yılında hizmete açılan hastane 10 bin m2 kapalı alana sahiptir. 66 yatak kapasitesiyle çalışan hastanede 3 adet ameliyathane mevcuttur. Hizmet verilen tıbbi birimler; Kardiyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Beyin Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Genel Cerrahi, Plastik Cerrahi ve Üroloji olarak sıralanabilir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır