Özel Universal İtalyan Giovanni Alberto Agnelli Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 613 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Universal İtalyan Giovanni Alberto Agnelli Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

7.250 metrekarelik bir alanda, 36 oda, 41 yatak kapasiteli hastane, onkoloji alanında dünya tıp gündemini yakından takip eden ve gelişmelerin Türkiye’deki uygulamaları için öncülük yapmaktadır. Tıbbi Birimler Acil Servis Kadın Hastalıkları ve Doğum Anestezi ve Reanimasyon Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları Beslenme ve Diyet Nükleer Tıp Biyokimya

Lord Morgan Exclusive Design & Cihangir

Cihangir / Beyoğlu / İstanbul
İstanbul'u gezmek için mükemmel bir konuma sahip olan Lord Morgan Exclusive Design & Cihangir, Taksim'de yer alır. Görülmesi gereken yerlere kolay ulaşım avantajına sahip tesis, konuklarına özenli ve konforlu konaklama birimleriyle hizmet verir.

Tophane Suites

Tophane / Beyoğlu / İstanbul
İstanbul'da yer alan Tophane Suites'te tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlanmaktadır. Tophane Suites'in klimalı odalarında halı kaplı zeminler, kasa, kanepeli oturma alanı ve yemek masası bulunur.

Cihangir Kiralik Daire 2+1

Cihangir / Beyoğlu / İstanbul
Cihangir 2+1 dairemiz 80 metrekaredir. Salonda klima, koltuk takimi, tv, uyu yayini, W,I-FI yemek masasi, mutfak ve mutfak araç gereçleri, 2 adet yatak odasi ve .çift kisilik yatak, banyo mevcuttur.

Intro Suites

Beyoglu / Istanbul
Muhtesem tasarimi, sik dizayni ve güler yüzlü misafirperverligi ile Beyoglu'nda hizmet veren Intro Suites'e tüm misafirlerimizi bekliyoruz. Lokasyonu geregi tüm tarihi ve turustik yerlere kolay ulasimi olan otelimiz, ayni zamanda merkezi bir konumdadir.

Waw Hotel Galataport

Tophane / Beyoglu / Istanbul
Waw Hotel Galataport’ta Ekonomik Oda, Superior Oda, Deluxe Oda ve Deluxe Suite odalariyla misafirlerini her zaman memnuniyetle agirlamak için bekliyor.

Port Bosphorus Hotel

Karaköy / Beyoğlu / İstanbul
Port Bosphorus Hotel; misafirlerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere 111 geniş oda ve süitleri ile üst düzey hizmet ve özel yaşam alanı sunarken, şehir hayatının tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Universal İtalyan Giovanni Alberto Agnelli Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Universal İtalyan Giovanni Alberto Agnelli Hastanesi Hakkında

Özel Universal İtalyan Giovanni Alberto Agnelli Hastanesi Otelleri 7.250 metrekarelik bir alanda, 36 oda, 41 yatak kapasiteli hastane, onkoloji alanında dünya tıp gündemini yakından takip eden ve gelişmelerin Türkiye’deki uygulamaları için öncülük yapmaktadır. Tıbbi Birimler Acil Servis Kadın Hastalıkları ve Doğum Anestezi ve Reanimasyon Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları Beslenme ve Diyet Nükleer Tıp Biyokimya Ortopedi ve Travmatoloji Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Radyasyon Onkolojisi Genel Cerrahi Radyoloji Gögüs Hastalıkları Tıbbı Onkoloji Göğüs Cerrahisi Üroloji İç Hastalıkları / Dahiliye

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır