Özel Turkuaz Göz Hastalıkları Merkezi Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Turkuaz Göz Hastalıkları Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

Turkuaz Göz Merkezi, 2005 yılında kurulmuş bir göz cerrahi merkezi ve Excimer Lazer kliniğidir.Klinik başta Sosyal Güvenlik Kurumu (Emekli Sandığı, SSK, Bağkur, Devlet Memurları) olmak üzere TBMM, Bankalar ve özel sağlık sigortaları ile anlaşmalıdır. Merkez de birçok göz hastalığının tedavisine dönük operasyonlar, damla anestezi, lokal veya genel an

Hotel Mds

Polatli / Ankara
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Turkuaz Göz Hastalıkları Merkezi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Turkuaz Göz Hastalıkları Merkezi Hakkında

Özel Turkuaz Göz Hastalıkları Merkezi Otelleri Turkuaz Göz Merkezi, 2005 yılında kurulmuş bir göz cerrahi merkezi ve Excimer Lazer kliniğidir.Klinik başta Sosyal Güvenlik Kurumu (Emekli Sandığı, SSK, Bağkur, Devlet Memurları) olmak üzere TBMM, Bankalar ve özel sağlık sigortaları ile anlaşmalıdır. Merkez de birçok göz hastalığının tedavisine dönük operasyonlar, damla anestezi, lokal veya genel anestezi altında yapılmaktadır. Bıçaksız ve dikişsiz teknik olarak da bilinen Fakoemülsifikasyon (FAKO) yöntemi ile katarakt ameliyatı, Excimer Lazer ile miyop, hipermetrop, astigmatizma tedavisi yapılmaktadır. Ayrıca glokom, şaşılık, kornea, göz kapağı ve göz yaşı kanalı ameliyatı gibi her türlü göz ameliyatları yapılmaktadır. Göz muayeneleri, ünit üzerinde bulunan cihazlar, gözlük kutusuna gerek bırakmayan otoforopterler, göz içi basıncını göz temas etmeden ölçen non-kontakt kompüterize tonometreler kullanılarak yapılmaktadır. Ayrıca merkezimizde, glokom hastalarının izlenmesinde çok önemli bir yere sahip olan Bilgisayarlı Görme Alanı, sinir lifi analizi yapan Nevre Fiber Analyzer(NFA) mevcuttur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır