Özel Trakya Hastanesi Otelleri

Özel Trakya Hastanesi otelleri, en uygun Özel Trakya Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Trakya Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

1996 yılında kurulan ve aradan geçen 14 yıllık süre zarfında kaliteli sağlık politikası ile bir marka haline gelen hastane Edirnelilere ve yöre halkına genel poliklinik ve diğer hastane hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.Kaliteli hekim kadrosu ve teknik altyapısı ile her geçen gün kendisini yenileyen ve çağın gerektirdiği donanım ve çağın en ileri

Palmiye Suit Hotel Edirne

Merkez / Edirne
Palmiye Suite Hotel sizleri güler yüzlü çalışanları ve hijyenik ev konforunda odalarıyla konuk ediyor. 24 odasıyla hizmetinizde olan otelimiz aile odaları, suit odaları ve üç kişilik odalarıyla çeşitli seçeneklerle sizleri bekliyor.

MHT Pansiyon

Merkez / Edirne
M.H.T Pansiyon 4 katlı ve 14 odayla hizmet vermektedir. Odanın zemini parke olup, balkon bulunmakta ve lobimiz oldukça geniş ve konforludur sıcak içeceklerimiz mevcuttur. Selimiye Camisi'ne sadece 1 kilometre uzaklıkta ve tam merkezi konumdadır.

Edrin Butik Otel

Merkez / Edirne
otelimizin bu özelliği, siz değerli misafirlerimiz Dünyanın, Türkiye’mizin ve Serhad Şehri Edirne’mizin mimari şaheseri Selimiye Camii’ni, aynı zamanda Eski Cami ve Üç Şerefeli Camiİ’ni gezerken alışveriş ve diğer ihtiyaçlarınız için kendinize zaman ay

Acr Palas

Merkez / Edirne
Edirne'deki Eviniz Güleryüzlü ve Kaliteli Hizmet İlkesiyle Yola çıkan ACR PALAS işletmesi olarak bizler,ev rahatlığı ortamında konaklaya bileceğiniz, günün yorgunluğunu unutacağınız, otelimizde sizleri konuk etmekten mutluluk ve onur duyacağız.

Trakya City Hotel

Merkez / Edirne
telciliği sadece bir konaklama hizmeti olarak görmek yerine, konfor ve ayrıntılarda biçimlenen hizmetler bütünü olarak benimseyen Trakya City Hotel, standartların üstünde bir ferahlıkla tasarlanan şık ve konforlu odalarıyla beklentilerinizin sınırların

Edrin Hotel

Merkez / Edirne
Edirne’de hizmet veren Edrin Hotel, misafirlerine hem iş seyahatleri hem de turistik geziler için huzurlu ve konforlu bir konaklama alternatifi sunuyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Trakya Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Trakya Hastanesi Hakkında

Özel Trakya Hastanesi Otelleri 1996 yılında kurulan ve aradan geçen 14 yıllık süre zarfında kaliteli sağlık politikası ile bir marka haline gelen hastane Edirnelilere ve yöre halkına genel poliklinik ve diğer hastane hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.Kaliteli hekim kadrosu ve teknik altyapısı ile her geçen gün kendisini yenileyen ve çağın gerektirdiği donanım ve çağın en ileri teknolojisine sahip cihazlar ile nitelikli hizmet vermeyi amaç edinen hastanemiz aynı anlayış ve özenle çalışmalarını sürdürmektedir.Uluslar arası kalite ve güven belgesine sahip reaktif ve cihazlarla donatılan laboratuarda tüm tetkikler yapılmaktadır.Hastane kurum olarak ve yaklaşık 100 kişilik ekibiyle tüm halkımıza her türlü modern sağlık hizmeti sunmaya devam edecektir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır