Yardım

Özel Trakya Hastanesi Otelleri

Özel Trakya Hastanesi otelleri, en uygun Özel Trakya Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Loading...
Sırala

Palmiye Suites Hotel Edirne

Çok İyi
8.1
Merkez, Edirne
Palmiye Suite Hotel sizleri güler yüzlü çalışanları ve hijyenik ev konforunda odalarıyla konuk ediyor. 24 odasıyla hizmetinizde olan otelimiz aile odaları, suit odaları ve üç kişilik odalarıyla çeşitli seçeneklerle sizleri bekliyor.
Çok İyi
8.1

Özel Trakya Hastanesi

1996 yılında kurulan ve aradan geçen 14 yıllık süre zarfında kaliteli sağlık politikası ile bir marka haline gelen hastane Edirnelilere ve yöre halkına genel poliklinik ve diğer hastane hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.Kaliteli hekim kadrosu ve teknik altyapısı ile her geçen gün kendisini yenileyen ve çağın gerektirdiği donanım ve çağın en ileri teknolojisine sahip cihazlar ile nitelikli hizmet vermeyi amaç edinen hastanemiz aynı anlayış ve özenle çalışmalarını sürdürmektedir.Uluslar arası kalite ve güven belgesine sahip reaktif ve cihazlarla donatılan laboratuarda tüm tetkikler yapılmaktadır.Hastane kurum olarak ve yaklaşık 100 kişilik ekibiyle tüm halkımıza her türlü modern sağlık hizmeti sunmaya devam edecektir.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor