Özel Park Hastanesi (Kırmızı Hastane) Otelleri

Özel Park Hastanesi (Kırmızı Hastane) otelleri, en uygun Özel Park Hastanesi (Kırmızı Hastane) otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Park Hastanesi (Kırmızı Hastane) Otelleri

Söztürk Otel

Merkez / Afyon
er taşında tarih yaşatan,her mevsimi başka güzel olan , bir çok uygarlığa ev sahipliği yapan tarihinden ,konuk severliğinden taviz vermeden bu değerleri günümüze kadar getiren ilimiz, bu değerleri yaşayarak ve bize bırakılan bu mirasın kıymetini bilere

Ema Öztürk Termal Otel

Merkez / Afyon
Afyonkarahisar termal bölgesinde bulunan Ema Öztürk Thermal Hotel , kusursuz hizmetiyle yüzünüzü gülümsetecek ve merkezi konumuyla öncelikli tercihiniz olacak 4 yildizli oteldir.

Grand Arı Hotel

Merkez / Afyon
Ulaşım ve güvenlik açısından elverişli konumuyla misafirlerine avantaj sağlayan Grand Arı Otel, Afyon Kalesi'ne yalnızca 1 km mesafede konforlu bir konaklama imkanı sunuyor.

NG Afyon Wellness & Convention Hotel

Merkez / Afyon
Sağlık turizminde bir dünya markası olan Afyon'da bulunan Güral Afyon Wellness, doğayla iç içe, huzurlu ve konforlu bir tatil için en doğru adres.

Jura Hotels Afyon Thermal

Merkez / Afyon
Otelimiz toplamda 193 oda 390 yatak kapasitelidir.

Garden Kale Thermal Otel

Merkez / Afyon
aferin kazanıldığı bu topraklarda, tarihin, kültürün ve tabiat güzelliklerinin merkezi Afyonkarahisar'da yer alan Garden Kale Termal Otel, güler yüzlü personeli, konforlu yaşam alanları, şifalı suyla gelen sağlığı ve zengin mutfağıyla, lezzeti sunmak i

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Park Hastanesi (Kırmızı Hastane) Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Park Hastanesi (Kırmızı Hastane) Hakkında

Özel Park Hastanesi (Kırmızı Hastane) Otelleri 2006 yılında açılan hastane, 40 hekimle 22 branşta toplam 300 personelle halka hizmet vermeye devam etmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır