Özel Memorial Hastanesi (Antalya) Otelleri

Bu yerdeki 11 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Memorial Hastanesi (Antalya) Otelleri

Genel Bilgi

Uluslararası JCI akreditasyonuna sahip Memorial Antalya Hastanesi; 400 kişilik medikal ve idari kadrosu ile 15 bin metrekarelik alan üzerinde, 132 hasta ve 28 yoğun bakım yatağı, 4 yoğun bakım ünitesi, 5 ameliyathanesi, ileri teknolojiye sahip radyoloji bölümü, MR ve BT odaları, gündüz ve gece algısı yaratma özelliği olan yoğun bakım üniteleri, Amerik

Mutado Pansiyon

Merkez / Konyaalti / Antalya
Mutado Pension; Antalya şehir merkezinde, Konyaltı Plajı'na 7 km mesafededir. Otel, klimalı odalar ve şehir manzaralı bir teras sunmaktadır. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlanmaktadır.

Ünal Pansiyon

Kepez / Antalya
Otelimizde 7/24 sıcak su vardır. Ücretsiz Wi-Fi vardır. Ortak mutfak bulunmaktadır. Bahçemiz geniştir. Kahvaltı alanı ve çocuklar için alan mevcuttur.

Acar Apart Otel 2

Kepez / Antalya
Akdeniz’in berrak mavileri ve eşsiz doğasının tadını çıkarabileceğin Antalya’da eğlenceli bir yaz tatili adresi sunan Acar Apart Otel, temiz ve geniş odalarıyla misafirlerine konforlu bir konaklama adresi sunuyor.

Acar Apart Otel 3

Kepez / Antalya
Merkezi konumda bulunan tesisimizde siz değerli misafirlerimize hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

PLT Lego Holiday Village

Altinova / Kepez / Antalya
Kendinizi evinizde hissettirecek, modern bir tarzda tasarlanmış ve dekore edilmiştir.

Apeas Otel

Kepez / Antalya
Otelimiz 23 odadan oluşmakta olup; 16 adet apart daire ve 8 adet oda ile siz degerli konuklarımıza hizmet vermekteyiz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Memorial Hastanesi (Antalya) Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Memorial Hastanesi (Antalya) Hakkında

Özel Memorial Hastanesi (Antalya) Otelleri Uluslararası JCI akreditasyonuna sahip Memorial Antalya Hastanesi; 400 kişilik medikal ve idari kadrosu ile 15 bin metrekarelik alan üzerinde, 132 hasta ve 28 yoğun bakım yatağı, 4 yoğun bakım ünitesi, 5 ameliyathanesi, ileri teknolojiye sahip radyoloji bölümü, MR ve BT odaları, gündüz ve gece algısı yaratma özelliği olan yoğun bakım üniteleri, Amerikan Embriyoloji Derneği akreditasyonlu embriyoloji laboratuvarı, koroner anjio servisi ve hasta psikolojisini pozitif etkileyici şekilde dekore edilmiş poliklinikleri ile hizmet vermektedir. Hastanede, Acil Servis, Ağız ve Diş Hastalıkları, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme Ve Diyet, Beyin, Sinir ve Omurilik Cerrahisi, Biyokimya Laboratuvarı, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Deri ve Zührevi Hastalıklari, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kardiyovasküler Cerrahi, Klinik Laboratuvarlar, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Medikal Direktörlük, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, , adyoloji, Tüp Bebek [IVF] Merkezi ve Üroloji bölümleri bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır