Özel Mediva Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Mediva Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Poliklinik hizmetleri, yataklı servis hizmetleri ve yoğun bakım hizmetlerini bünyesinde birleştiren bir sağlık merkezi olarak Kasım 2006 tarihinde hizmete başlamıştır.İnsan sağlığı için en iyiyi ve en yeniyi sunmak, sağlık ve yaşam kalitesini yükseltmek felsefesiyle Samsun ve bölge halkına hizmet veren Özel Mediva Hastanesi, koruyucu, iyileştirici ve

Samsun Kapris Hotel

Merkez / İlkadim / Samsun
Samsun'un kalbi olarak nitelendirilen İlkadım ilçesinde bulunan Samsun Kapris Hotel, hem iş hem de turistik amaçlı seyahatler için güzel bir alternatif sunmaktadır. Samsun Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne 3,5 km., Samsun Çarşamba Havaalanı'na 19 km.

North Point Hotel

Merkez / Samsun
Şehir manzaralı North Point Hotel'de, 2 adet restoran ile LCD TV, ücretsiz Wi-Fi ve deniz veya şehir manzarasına sahip modern bir şekilde dekore edilmiş odalar bulunmaktadır. North Point Hotel'in konforlu odaları klima ve minibar ile donatılmıştır.

Anemon Samsun

Merkez / Samsun
Karadeniz'in eşsiz manzarasına bakan Anemon Samsun Otel, Doğu Park’ ın nefes kesen manzarasına sahiptir. Doğu Park içindeki, koşu ve yürüyüş parkurlarını günün her saatinde kullanabilirsiniz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Mediva Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Mediva Hastanesi Hakkında

Özel Mediva Hastanesi Otelleri Poliklinik hizmetleri, yataklı servis hizmetleri ve yoğun bakım hizmetlerini bünyesinde birleştiren bir sağlık merkezi olarak Kasım 2006 tarihinde hizmete başlamıştır.İnsan sağlığı için en iyiyi ve en yeniyi sunmak, sağlık ve yaşam kalitesini yükseltmek felsefesiyle Samsun ve bölge halkına hizmet veren Özel Mediva Hastanesi, koruyucu, iyileştirici ve eğitici sağlık hizmetlerini aynı merkez içinde ve uygun ekonomik koşullarla Samsun halkına sunmak amacıyla kurulmuştur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır