Özel Medisu Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 190 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Medisu Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Hastanede; Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri, Ağız ve Diş Sağlığı, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirurji), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kula

Başaran Business Hotel

Merkez / Merkez / Antalya
Antalya'nın Kızıltoprak bölgesinde yer alan otelimiz, fitness ve spa olanakları sunmaktadır. Kapalı ve açık yüzme havuzları içeren tesisin genelinde ücretsiz Wi-Fi erişiminden faydalanabilirsiniz.

Atalla Hotel

Hadrian(Hadrianus) Kapısı / Merkez / Antalya
Antalya'nın merkezinde, Kaleiçi'ne ve eski kent merkezine sadece 200 metre mesafede yer alan Atalla Hotel'in Akdeniz restoranı ve hamamı vardır.Özel otopark kullanımı ve modern odalarda Wİ-Fİ erişimi ücretsizdir.

Leslion Luxury - Spa Hotel

Muratpaşa / Antalya
odern yaşamın yorucu temposunu geride bırakıp kendinizle baş başa kalmanın keyfini çıkaracağınız Les Lion Luxury Hotel & Spa; her detayı titizlikle planlanmış şık odaları, Türk ve dünya mutfağının seçkin lezzetlerinin tadına varacağınız konsept restora

Fatma Sultan Konağı

Kaleiçi / Muratpaşa / Antalya
Fatma Sultan Konağı tarihi bir evin dokusuna uygun şekilde restore edilmesi ile konaklama sektörüne açılmıştır.

Jazzy Homes

Muratpaşa / Antalya
Jazzy Homes toplam 9 adet daireden oluşmaktadır.

Ela Butik Otel Antalya

Muratpaşa / Antalya
Antalya Merkez Üç Kapılar Mark Antalya Kaleiçi ve çarşı da süper lüks odalarla hizmetinizdeyiz. Odalarımızda 24 saat sıcak su, banyo, WC, klima, uydu yayınlı LED TV mevcuttur. Antalya şehir merkezinde her yere yürüme mesafesindedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Medisu Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Medisu Hastanesi Hakkında

Özel Medisu Hastanesi Otelleri Hastanede; Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri, Ağız ve Diş Sağlığı, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirurji), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji, Üroloji (Bevliye) birimlerinde hizmet verilmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır