Özel Medikar Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 1 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Medikar Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Enfeksiyon Hastalıkları Klinik Mikrobiyoloji, Acil Ünitesi, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin Cerrahi, Biyokimya Laboratuvarı, Cilt Hastalıkları (Dermatoloji), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları, Endoskopi Ünitesi, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları

Yılmaz Pansiyon

Merkez‎ / Karabük
Yılmaz Pansiyon Karabük, Karabük Merkez'de bulunmaktadır. Pansiyonun geniş ve ferah odaları bulunmaktadır. Öğrenci konukların kendilerini evlerinde hissedebilmeleri göz önünde tutulmuştur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Medikar Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Medikar Hastanesi Hakkında

Özel Medikar Hastanesi Otelleri Enfeksiyon Hastalıkları Klinik Mikrobiyoloji, Acil Ünitesi, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin Cerrahi, Biyokimya Laboratuvarı, Cilt Hastalıkları (Dermatoloji), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları, Endoskopi Ünitesi, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak-Burun-Boğaz, Nöroloji, Ağız ve Diş Sağlığı, Ortopedi ve Travmatoloji, El ve Üst Ekstremite Cerrahisi, Psikiyatrik Psikolojik Danışmanlık ve Tedavi, Radyoloji bölümleriye hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır