Özel Medi - Tech Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 3 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Medi - Tech Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

"Modern Tıp Teknolojisi" gerekleri ve"Önce İnsan" ilkesinden ödün verilmeden tüm kaynakların bu yöne aktarılması sonucu teknolojik iklimlendirme, havalandırma, sitemleri ile"Akıllı Hastane Binası" özelliklerine sahip olarak kurgulanmıştır.Hastane binası 3 ana bölüm ve 6 kattan oluşmaktadır. 13.000 metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 25.000 metrekare

Yalçın Resort Hotel

Fatsa / Ordu
Karadeniz’in bütün özelliklerini bünyesinde barındıran FATSA, yeşil ile mavinin birleştiği, güneş ile bulutun dans ettiği doğasıyla dört mevsimi birden sizlere yaşatacaktır.

Fatsa Safir Otel

Fatsa / Ordu
Safir Otel olarak sektörde 20 yılı bulan tecrübemiz, yenilenen modern mimarimiz ve hiç azalmayan hizmet aşkımız ile sizlere evinizin konforunu ve rahatlığını sunmaktan mutluluk duyuyoruz

Yildiz Apart Otel

Fatsa / Ordu
Yumuşak renkli mobilyalar ile aydınlık bir dekora sahip Apart Hotel Yıldız'ın her bir odasında düz ekran TV ve klima bulunmaktadır. Küvet ya da duş bulunan özel banyolarda saç kurutma makinesi ve bornoz da vardır. Bazı odalar özel saunalıdır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Medi - Tech Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Medi - Tech Hastanesi Hakkında

Özel Medi - Tech Hastanesi Otelleri "Modern Tıp Teknolojisi" gerekleri ve"Önce İnsan" ilkesinden ödün verilmeden tüm kaynakların bu yöne aktarılması sonucu teknolojik iklimlendirme, havalandırma, sitemleri ile"Akıllı Hastane Binası" özelliklerine sahip olarak kurgulanmıştır.Hastane binası 3 ana bölüm ve 6 kattan oluşmaktadır. 13.000 metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 25.000 metrekare alana sahip hastane binası ilerleyen dönemlerde yeni tanı ve tedavi ünitelerinin ilave edilmesine karşı yatak kapasitesinin 150 yatak olarak artırılmasına müsait olarak dizayn edilmiştir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır