Özel İlgi Tıp Merkezi Otelleri

Bu yerdeki 4 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel İlgi Tıp Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

2005 yılında Özel İlgi Tıp Merkezi adı altında kurulan sağlık merkezi 21. yüzyılın getirdiği sistem ve yönetim anlayışını uygulayarak; daha kaliteli hizmet, daha memnun hasta, daha mutlu sağlık çalışanına ulaşma hedefiyle hizmet vermeye başlamıştır.Hastane dahiliye, nöroloji, KBB, biyokimya labaratuvarı, acil, diş, göz, genel cerragi, kadın doğum, rad

North Point Hotel

Merkez / Samsun
Şehir manzaralı North Point Hotel'de, 2 adet restoran ile LCD TV, ücretsiz Wi-Fi ve deniz veya şehir manzarasına sahip modern bir şekilde dekore edilmiş odalar bulunmaktadır. North Point Hotel'in konforlu odaları klima ve minibar ile donatılmıştır.

Samsun Kapris Hotel

Merkez / İlkadim / Samsun
Samsun'un kalbi olarak nitelendirilen İlkadım ilçesinde bulunan Samsun Kapris Hotel, hem iş hem de turistik amaçlı seyahatler için güzel bir alternatif sunmaktadır. Samsun Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne 3,5 km., Samsun Çarşamba Havaalanı'na 19 km.

Anemon Samsun

Merkez / Samsun
Karadeniz'in eşsiz manzarasına bakan Anemon Samsun Otel, Doğu Park’ ın nefes kesen manzarasına sahiptir. Doğu Park içindeki, koşu ve yürüyüş parkurlarını günün her saatinde kullanabilirsiniz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel İlgi Tıp Merkezi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel İlgi Tıp Merkezi Hakkında

Özel İlgi Tıp Merkezi Otelleri 2005 yılında Özel İlgi Tıp Merkezi adı altında kurulan sağlık merkezi 21. yüzyılın getirdiği sistem ve yönetim anlayışını uygulayarak; daha kaliteli hizmet, daha memnun hasta, daha mutlu sağlık çalışanına ulaşma hedefiyle hizmet vermeye başlamıştır.Hastane dahiliye, nöroloji, KBB, biyokimya labaratuvarı, acil, diş, göz, genel cerragi, kadın doğum, radyoloji labaratuvarı, uyku labaratuvarı, checkup ünitesi, cildiye bölümlerinde hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır