Özel Bilgi Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 4 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Bilgi Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Özel Bilgi Hastanesi; Bilgi Sağlık Grubu'nun yatırımları arasında yer alan ve Sincan/Ankara'da bulunan Özel Bilgi Tıp Merkezi’nden sonra 2007 yılı başlarında Batıkent/Ankara'da faaliyete geçen, Genel Hastane statüsünde bulunan bir hastanedir.Bilgi Sağlık Grubu; çok ortaklı ve ortaklarının tamamı doktor ve/veya sağlık sektöründe deneyimli girişimcilerd

Ostimpark Business Hotel

Yenimahalle / Ankara
Ostimpark Business Hotel, Türkiye’nin en büyük, dünyanın ise sayılı KOBİ sanayi ve üretim sitelerinden biri olan Ostim’de, iş dünyası misafirlerinin taleplerini karşılamak doğrultusunda Business Consept standartlarında hizmet vermektedir.

Gimat Otel

Yenimahalle / Ankara
Gimat Otel, 2015 yılında tamamen yenilenerek restoran, toplantı salonu, bar, dinlenme salonu gibi ilavelerle daha kaliteli ve konforlu hizmet vermeye devam etmektedir.

Hilton Garden Inn Ankara Gimat

Yenimahalle / Ankara
İç Anadolu Bölgesi'ndeki Ankara'da, Anıtkabir'e 7 km mesafede yer alan Hilton Garden Inn Ankara Gimat'ta spa merkezi ve sauna bulunmaktadır. Tesis bünyesindeki restoran ve bar konukların hizmetindedir.

Ankara Alegria Business Hotel

Yenimahalle / Ankara
asarili bir deneyim ve essiz ALEGRIA konukseverligi ile dünyanin dört bir yanindan gelen misafirlerine sayisiz ayricalikli hizmet deneyimi sunan ve Antalya’da halen iki oteliyle misafirlerini agirlamaya devam eden sirketimiz; 2020 yilinda en son teknol

Tzob Akman Otel

Yenimahalle / Ankara
Ankara’da, Anıtkabir’e 8 dk uzaklıkta yer alan Akman TZOB Otel’de restoran bulunmaktadır. Tüm alanlarda WiFi erişimi ücretsizdir.

Agate Hotel

Yenimahalle / Ankara
Müşteri değil misafir mantığıyla hareket eden otelimizde, değerli misafirlerini ağırlamaktan onur duymaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Bilgi Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Bilgi Hastanesi Hakkında

Özel Bilgi Hastanesi  Otelleri Özel Bilgi Hastanesi; Bilgi Sağlık Grubu'nun yatırımları arasında yer alan ve Sincan/Ankara'da bulunan Özel Bilgi Tıp Merkezi’nden sonra 2007 yılı başlarında Batıkent/Ankara'da faaliyete geçen, Genel Hastane statüsünde bulunan bir hastanedir.Bilgi Sağlık Grubu; çok ortaklı ve ortaklarının tamamı doktor ve/veya sağlık sektöründe deneyimli girişimcilerden oluşan, sağlık sektöründe yaptığı ve yapacağı yatırımlarda kaliteyi ve halkımızın uygun maliyetler ile sağlık hizmetlerine kolay erişimini ilke edinen bir oluşumdur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır