Özel Akhisar Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 4 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Akhisar Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

2011 yılı Haziran ayında hizmete açılan Özel Akhisar Hastanesi, 6 bin metrekare kapalı alana sahip bulunuyor.Özel Akhisar Hastanesi'nde tüm zemin ve duvarların anti bakteriyel, anti statik ve anti alerjik olarak tasarlanmasıi tüm hastane genelinde yüzde yüz şartlandırılmış taze havayla beslenen VRF Sistemi ise hastaların enfeksiyona karşı güvenliğini

Otel Tütün

Akhisar / Manisa
Tesisin odaları düzenli olarak temizlenmektedir ve nevresim, havlular günlük olarak değiştirilmektedir. Sigara içilmeyen odalara sahip olan Otel Tütün Akhisar'da otopark hizmeti sunulmaktadır.

Palm City Hotel Akhisar

Akhisar / Manisa
Kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlara sunmayı hedefleyen şirketimiz, zincir otel olma yolunda ihtiyaç duyulan bölgelerde yeni otelleriyle hizmet vermeye devam etmeyi hedeflemektedir.

Fayton Hotel

Akhisar / Manisa
Akhisar'da yer alan Fayton Hotel, bir bahçe ve teras sunmaktadır. Resepsiyon 24 saat açıktır. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur. Konuklar, sauna ve spor salonundan yararlanabilirler.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Akhisar Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Akhisar Hastanesi Hakkında

Özel Akhisar Hastanesi Otelleri 2011 yılı Haziran ayında hizmete açılan Özel Akhisar Hastanesi, 6 bin metrekare kapalı alana sahip bulunuyor.Özel Akhisar Hastanesi'nde tüm zemin ve duvarların anti bakteriyel, anti statik ve anti alerjik olarak tasarlanmasıi tüm hastane genelinde yüzde yüz şartlandırılmış taze havayla beslenen VRF Sistemi ise hastaların enfeksiyona karşı güvenliğini sağlayan bir diğer unsur olarak göze çarpar.Özel Akhisar Hastanesi'nin İstanbul-İzmir Karayolu üzerinde konumlandırılması da bölgedeki acil sağlık ihtiyacına çözüm olmuştur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır