Özel Ada Tıp Çarşı Tıp Merkezi Otelleri

Bu yerdeki 14 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Ada Tıp Çarşı Tıp Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

Özel bir girişim olan kuruluş, bölgedeki 15 doktorun hazırladıkları proje sonucunda hayata geçirilimş ve 1989 yılında inşaatına başlanmıştır. 14500 m2 kapalı alana sahip hastane, 1995 yılında fiilen hasta kabulüne başlamıştır. İlerleyen yıllarda ek binalar ve tıp merkezleriyle hizmet ağını genişletmiş olan kuruluş şehrin merkezinde, son derece modern

The Riada Hotel

Merkez / Adapazari / Sakarya
Modern bir mimariye sahip olan hotelimiz, şehir merkezinde yer alıp 2009 yılında deprem yönetmeliklerine uygun olarak 2 katlı olarak inşa edilmiştir.

Ada Elit Hotel

Merkez / Adapazari / Sakarya
Ada Elit Hotel, gerek iş gezisi gerekse ilimizin doğal güzelliklerini yerinde keşfetmek için ilimize gelen misafirlerimizin çok rahat ulaşabilecek olduğu Sakarya'nın en merkezi bölgesinde yer almaktadır.

Baltürk Otel Sakarya

Merkez / Adapazari / Sakarya
Otelimiz şehrin tam merkezinde yer almaktadır. Adapazarı Tren garına 1 dakikalık yürüme mesafesinde olup, Sakarya otobüs terminaline ise araçla 5 dakikalık mesafededir.

Oba Hotel

Merkez / Adapazari / Sakarya
lkemizin önde gelen turizm ve sanayi şehirlerinden biri olan Sakarya'da bulunan Oba Otel konuklarına rahat huzurlu ve sıcak bir atmosferde kendilerini aile ortamında hissetmelerini sağlayacak Türk misafirperverliğini ilke edinmiş ayrıcalıklı bir oteldi

Arya Hotel

Merkez / Adapazari / Sakarya
Misafirlerine ev ortamının sıcaklığını yaşatan Arya Hotel, Sakarya’da, şehir merkezinde yer almaktadır. Merkezi bir konumda yer alan otel şehirdeki restoran, kafe ve alış veriş merkezilerine oldukça yakındır.

Sakarya Grand Hotel

Adapazari / Sakarya
lkemizin önde gelen turizm ve sanayi şehirlerinden biri olan Sakarya'da bulunan Sakarya Grand Hotel, konuklarına rahat, huzurlu ve sıcak bir atmosferde kendilerini aile ortamında hissetmelerini sağlayacak, Türk misafirperverliğini ilke edinmiş ayrıcalı

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Ada Tıp Çarşı Tıp Merkezi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Ada Tıp Çarşı Tıp Merkezi Hakkında

Özel Ada Tıp Çarşı Tıp Merkezi Otelleri Özel bir girişim olan kuruluş, bölgedeki 15 doktorun hazırladıkları proje sonucunda hayata geçirilimş ve 1989 yılında inşaatına başlanmıştır. 14500 m2 kapalı alana sahip hastane, 1995 yılında fiilen hasta kabulüne başlamıştır. İlerleyen yıllarda ek binalar ve tıp merkezleriyle hizmet ağını genişletmiş olan kuruluş şehrin merkezinde, son derece modern bir sağlık hizmeti sunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır