Özdilek Alışveriş Merkezi Otelleri

Bu yerdeki 6 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özdilek Alışveriş Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

İzmir Özdilek Alışveriş Merkezi 2001 yılında 20.000 metrekare kapalı alana sahip İzmir de hizmete açılmıştır.Ev tekstil mağazaları ile Türk tekstil ve perakende sektöründe hizmetine devam etmektedir.ürkiye genelinde Özdilek Alışveriş Merkezleri’ni ise günde ortalama 100.000 kişi ziyaret etmektedir, müşterilere zevkli bir ortam yaratarak şehir merkezle

Wyndham Grand Izmir Özdilek

İnciraltı / Balçova
Modern ve zarif çizgilere sahip olmanın yanında deniz ve doğa manzarası sunan oda ve süitler, hem iş hem de tatil amaçlı seyahat eden misafirlere, İzmir'de konforlu bir konaklama hizmeti sunmaktadır.

Plaza Hotel İzmir

Balçova Merkez / Balçova / İzmir
Misafirlerini İzmir Balçova'da ağırlayan İzmir Plaza Hotel , sunduğu konfor ve olanaklarla hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalara hitap ediyor Zengin açık büfesiyle keyfinizi ikiye katlar. Bölgeye yakın alış veriş mekanları vardır .

Ramada Encore by Wyndham İzmir

Balçova Merkez / Balçova / İzmir
Ramada Encore İzmir, konuklarına restoran ve fitness merkezi sunmaktadır. Odaların çoğu deniz ve dağ manzaralıdır. Tesis bünyesindeki ücretsiz özel otoparktan yararlanabilirsiniz. Odalarda klima ve mini buzdolabı bulunur.

Balçova Termal Otel Health & Spa Club

Balçova Merkez / Balçova / İzmir
lçova Termal Oteli ve bünyesindeki Kaplıca ve Kür Merkezi yetişmiş uzman ekibi, hijyeni, mimari yapısı, doğayla içiçe olan yerleşimi ve tedavi kapasitesi bakımından uluslararası standartları sağlayan Türkiye’nin en büyük Termal Otel ve Tedavi Merkezi

Kaya İzmir Thermal & Convention

Balçova Merkez / Balçova / İzmir
Yakın zamanda hizmete girmiş olan Kaya otel, İzmir'in Balçova ilçesinde yer almaktadır. Otel, bölgedeki en büyük termal kaplıca ve spa tesislerine, kapalı ve açık havuzlara ve iyi donanımlı bir spor salonuna sahiptir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özdilek Alışveriş Merkezi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özdilek Alışveriş Merkezi Hakkında

Özdilek Alışveriş Merkezi Otelleri İzmir Özdilek Alışveriş Merkezi 2001 yılında 20.000 metrekare kapalı alana sahip İzmir de hizmete açılmıştır.Ev tekstil mağazaları ile Türk tekstil ve perakende sektöründe hizmetine devam etmektedir.ürkiye genelinde Özdilek Alışveriş Merkezleri’ni ise günde ortalama 100.000 kişi ziyaret etmektedir, müşterilere zevkli bir ortam yaratarak şehir merkezlerine ve şehirler arası kavşak noktalarına yakın konumlarda, doğayla iç içe merkezler inşa edilmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır