Özdere Ve Gümüldür Otelleri

Bu yerdeki 10 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özdere Ve Gümüldür Otelleri

Genel Bilgi

Özdere ve Gümüldür geniş sahili ve alternatifli tesislerile İzmir'in önemli tatil beldelerinden biridir.İzmir'e 70 km uzaklıktadır.Özdere sınırları içindeki koylar ve sahil şeridinin uzunluğu 40 km’dir. Sahilin kıyıya paralel gitmemesi, girintili çıkıntılı bir çok koy oluşturması, sahil şeridinin ve kumun çok kaliteli olması, deniz suyunun temizliği

Notion Kesre Beach

Özdere / Menderes / İzmir
İzmir Saat Kulesi'ne 48 km uzaklıkta yer alan Kadifekale'ye ve Konak Meydanı'na 47 km uzaklıktadır.

Babylon Gardens

Özdere / Menderes / İzmir
Babylon Apart Otel, çocuklu aileler için elverişli, ev konforundaki apartları ile misafirlerini ağırlamaktadır. Büyük bir bahçeye sahip tesiste iki adet açık havuz mevcut.

Doğan Beach Resort

Özdere / Menderes / İzmir
Dünyanın en büyük mandalin bahçelerinin bulunduğu Seferihisar- Özdere lokasyonun tam ortasında yer alan ve Gümüldür otelleri arasında bulunan Doğan Beach Resort&Spa Hotel, Ege adaları karşısında harika bir atmosfer içinde bulunmaktadır.

Doğan Paradise Beach

Özdere / Menderes / İzmir
Mandalina bahçelerinden denize geçerken Doğan Paradise Beach, sizlere kum ve güneşi en iyi şekilde sunuyor.Odalarında; saç kurutma makinesi, emanet kasası, telefon, televizyon, wireless, mini bar, duş ve balkon bulunmaktadır.

Aria Claros Beach & Spa Resort

Özdere / Menderes / İzmir
Ege’nin masmavi suları ve eşsiz bir botaniğin içinde yer alan Aria Claros Beach & Spa Resort, kendine özel koyunda eşsiz bir plaj keyfi sunuyor.

Gökkuşağı Koyu Butik Otel

Özdere / Menderes / İzmir
Gökkuşağı Koyu Butik Otel & Beach Club toplamda 15 odasıyla hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özdere Ve Gümüldür Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özdere Ve Gümüldür Hakkında

Özdere Ve Gümüldür Otelleri Özdere ve Gümüldür geniş sahili ve alternatifli tesislerile İzmir'in önemli tatil beldelerinden biridir.İzmir'e 70 km uzaklıktadır.Özdere sınırları içindeki koylar ve sahil şeridinin uzunluğu 40 km’dir. Sahilin kıyıya paralel gitmemesi, girintili çıkıntılı bir çok koy oluşturması, sahil şeridinin ve kumun çok kaliteli olması, deniz suyunun temizliği turistlerin ve tur operatörlerinin de dikkatini çektiğinden körfezin karşı kıyısında bulunan Kuşadası'na gelen yerli ve yabancı turistlerin büyük bir bölümünün günlük yat turları ile Özdere sahillerine gelmesine ve burada denize girmesine sebep olmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır