ODTÜ Bilim ve Teknoloji Müzesi Otelleri

Bu yerdeki 16 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun ODTÜ Bilim ve Teknoloji Müzesi Otelleri

Genel Bilgi

Bilim ve Teknoloji Koleksiyonu Sergi Alanı’ ndaki faaliyetler 4 ana alanda yürütülmektedir: Uygulamalı Bilim Merkezi, Ulaşım Tarihi Sergisi, Bilim ve Teknoloji Tarihi Sergisi ve Açık Hava Sergi Alanı. Bilim ve Teknoloji Koleksiyonu Sergi Alanı’ nda toplam 9 personel görev yapmaktadır. Koleksiyon hafta içi 09.00 - 17.00 (hafta sonu ise her ayın ilk Cum

Bilkent Otel ve Konferans Merkezi

Bilkent / Çankaya / Ankara
Bu 5 yıldızlı deluxe otelde, incelme ve detoks programlarının sunulduğu tam teşekkülü bir spa ve çok fonksiyonlu bir iş merkezi bulunmaktadır. Otelin bünyesindeki restoranda Türk ve Akdeniz yemeklerinin modern versiyonları servis edilmektedir.

Point Hotel Ankara

Merkez / Çankaya / Ankara
ürkiye'nin baskenti Ankara'da, Is Dünyasi’nin kalbi Çukurambar’da yer alan ve modern mimarisiyle dikkat çeken Ankara’nin ilk 5 yildizli Art-Tech oteli Point Hotel Ankara, bakanliklara, hükümet binalarina ve uluslararasi sirketlerin genel merkezlerine y

Dafne Hotel

Merkez / Çankaya / Ankara
Dafne Hotel , Ankara’nın yükselen değeri olmaya devam eden semtlerinden Balgat’ta yer almaktadır. Sizleri ağırlamaktan büyük memnuniyet duyacak olan Dafne Hotel single.double.trıple ve suıt odalar olmak üzere 72 oda 155 yatak kapasitelidir.

Otel Meyra Palace

Merkez / Çankaya / Ankara
Meyra Palace'ın odaları düz ekran uydu TV ve minibar içerir. Ayrıca öözel banyolarda duş, küvet ve bornoz yer alır. Her biri şehir manzaralı birimlerin bazıları spa küveti ile donatılmıştır.

The Green Park Ankara

Merkez / Çankaya / Ankara
Türkiye’nin iş ve şehir otelleri standardını sürekli olarak daha yukarılara taşıyan The Green Park, kentin en prestijli bölgelerinden Çankaya Çukurambar’da açılan Ankara hoteli ile başkentin de kalbine yerleşti.

Atakösk Hotel

Kizilirmak / Çankaya / Ankara
Atakösk'te, zevk sahibi konuklarimizin maksimum memnuniyeti için “üst düzey ve samimi bir hizmet tasarimi” yapiyoruz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

ODTÜ Bilim ve Teknoloji Müzesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

ODTÜ Bilim ve Teknoloji Müzesi Hakkında

ODTÜ Bilim ve Teknoloji Müzesi Otelleri Bilim ve Teknoloji Koleksiyonu Sergi Alanı’ ndaki faaliyetler 4 ana alanda yürütülmektedir: Uygulamalı Bilim Merkezi, Ulaşım Tarihi Sergisi, Bilim ve Teknoloji Tarihi Sergisi ve Açık Hava Sergi Alanı. Bilim ve Teknoloji Koleksiyonu Sergi Alanı’ nda toplam 9 personel görev yapmaktadır. Koleksiyon hafta içi 09.00 - 17.00 (hafta sonu ise her ayın ilk Cumartesi günü 11:00-16:00) saatleri arasında açıktır. Toplum ve Bilim Uygulama ve Araştırma Merkezi’ne bağlı faaliyet gösteren Bilim ve Teknoloji Sergi Koleksiyonu 2011 yılında randevulu 20107 kişi tarafından ziyaret edilmiştir. Bu rakama bireysel ziyaretçi sayıları eklenmemiştir. 2011 yılında sergide bulunan demirbaş eşyaların, üniversitenin demirbaş eşya envanter sistemine kaydı yapılmıştır. Koleksiyonda bulunan sergi geliştirme çalışmaları devam etmiştir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır