Nefromed Diyaliz Merkezi Otelleri

Bu yerdeki 15 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Nefromed Diyaliz Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

Marmara bölgesinin en büyük diyaliz merkezlerinden biri olan kuruluş, 1992 yılında, Sakarya'da ilk Hemodiyaliz Merkezi olarak kurulmuştur. Merkez, 3600 m2 alana kurulu ve 49+1 makina kapasiteli. Bunların 4 tanesi Hepatit C , 2 tanesi Hepatit B ve 43 tanesi (-) olarak kullanılmaktadır. Hepatit B ve C hastaları için ayrı salonlarımız mevcuttur. 75 maki

Ramada by Wyndham Sakarya Hotel

Merkez / Adapazari / Sakarya /
Uluslararası Ramada Oteller Zinciri'nin, 5 yıldızlı otel standartları ile tasarlanmış olan Ramada By Wyndham Sakarya Hotel, sizleri ileri teknoloji, konfor ve estetik ile buluşturuyor.

Sakarya Grand Hotel

Adapazari / Sakarya /
lkemizin önde gelen turizm ve sanayi şehirlerinden biri olan Sakarya'da bulunan Sakarya Grand Hotel, konuklarına rahat, huzurlu ve sıcak bir atmosferde kendilerini aile ortamında hissetmelerini sağlayacak, Türk misafirperverliğini ilke edinmiş ayrıcalı

1inci Konak

Merkez / Adapazari / Sakarya /

Ada Elit Hotel

Merkez / Adapazari / Sakarya /
Ada Elit Hotel, gerek iş gezisi gerekse ilimizin doğal güzelliklerini yerinde keşfetmek için ilimize gelen misafirlerimizin çok rahat ulaşabilecek olduğu Sakarya'nın en merkezi bölgesinde yer almaktadır.

The Riada Hotel

Merkez / Adapazari / Sakarya /
Modern bir mimariye sahip olan hotelimiz, şehir merkezinde yer alıp 2009 yılında deprem yönetmeliklerine uygun olarak 2 katlı olarak inşa edilmiştir.

Palmiye Konukevi

Merkez / Adapazari / Sakarya /
Temizliğin ve rahatlığın ön planda tutulduğu Palmiye Konuk Evi’nde odalar sade ve kullanışlı. Misafirlerinin ihtiyaçlarını karşılayacak ve özenle hazırlanmış odaları farklı büyüklüklere ve yatak tiplerine sahip.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Nefromed Diyaliz Merkezi Hakkında

Marmara bölgesinin en büyük diyaliz merkezlerinden biri olan kuruluş, 1992 yılında, Sakarya'da ilk Hemodiyaliz Merkezi olarak kurulmuştur. Merkez, 3600 m2 alana kurulu ve 49+1 makina kapasiteli. Bunların 4 tanesi Hepatit C , 2 tanesi Hepatit B ve 43 tanesi (-) olarak kullanılmaktadır. Hepatit B ve C hastaları için ayrı salonlarımız mevcuttur. 75 makine kapasiteli sus sistemi, 50 ton kapasiteli su deposu ve elektrik kesintilerinde hemen devreye girebilen 132 KWA'lık jeneratörle desteklenmektedir. Merkez 3 hekim, 15 hemşire, 7 şöfor, 5 bayan personel, 3 bay yardımcı, 2 muhasebeci ve 2 danışman personeliyle beraber, klimalı 8 adet servis aracı vasıtasıyla Sakarya' nın tüm ilçe ve köylerine sağlık hizmetleri sunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır