Namık Kemal Üniversitesi Otelleri

En uygun Namık Kemal Üniversitesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Namık Kemal Üniversitesi Otelleri

Genel Bilgi

The House Otel

Merkez / Tekirdağ
The House Otel olarak ilk hedefimiz sağlıklı, hijyen aynı zamanda güvenli ve huzurlu bir mekanda tatil isteyenlerin ilk tercih edecekleri nezih bir apart otel olarak akıllarda kalmak amacımızdır.

Mills Hotel

Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Mills Hotel iş dünyasına ve aile konaklamasına hitap eden; çoğu muhteşem şehir ve Marmara Denizi manzarasına sahip toplam 20 tam donanımlı geniş ve tarz sahibi süit ve odalardan oluşmaktadır.

Concept House Butik Otel

Merkez / Tekirdağ
Concept House Butik Otel, Tekirdağ Merkez'de konuklarına kapılarını açmaktadır. Tesis modern dekorasyonlu konaklama birimleri Wi - Fi bağlantılı kablosuz internet erişimi ile donatılmıştır. Otelin resepsiyon personeli günün 24 saati hizmet vermektedir.

City 59 Suit Otel

Merkez / Tekirdag
City 59 Suit Otel, Tekirdağ Merkez Değirmenaltı' nda bulunmaktadır. Yazın herkesin huzur bulduğu, kışın ise üniversite öğrencilerinin yaşadığı hareketli bir yerdir. Birçok cafe, eğlence merkezleri, restoranlar, alışveriş merkezi bu bölgede yoğundur.

12 Rooms Boutique Hotel

Merkez / Tekirdağ
12 Rooms Boutique Hotel'de, ister iş seyahati için gelmiş olun ister liman kenti Tekirdağ’da güzel bir hafta sonu geçirmek için, belki de şehrin gürültüsünden biraz yorulmuşsunuzdur.

Takıntı Apart Otel

Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Temizlik ve güven olarak otel konforunda olan Takıntı Apart Otel, daire şeklinde kendi evinizdeymiş gibi rahat etmenizi sağlayacak düzene sahiptir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır