Namazgah Camii Otelleri

Bu yerdeki 36 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Namazgah Camii Otelleri

Genel Bilgi

Işıklar Askeri Lisesi’ne çıkan Namazgah Caddesi üzerinde, soldadır. Emirsultan Hazretleri’nin hadimlerinden Sofu Mehmet Efendi tarafından yaptırılmış olup, inşası 1375-1400 yılları arasına rastlamaktadır.Dikdörtgen planlı ve moloz taş-tuğla malzemeden yapılmıştır. Üst örtüsü ahşap ve kiremitle kaplıdır. Minaresi, kuzeybatı duvarına bitişik, yedigen ka

Kule Hotel Bursa

Yildirim / Bursa /
Bursa’da, Bursa Kent Meydanı Alışveriş Merkezi’ne 2,2 km mesafede yer alan Kule Hotel’de bahçe, sigara içilmeyen odalar ve ücretsiz WiFi erişimi mevcuttur. Tesis, Türk ve İslam Sanatları Müzesi, Yeşil Türbe ve Yeşil Camii yakınındadır.

Yesil Butik Hotel

Yildirim / Bursa /
Yeni yapilan binamiz, sehir merkezi'nde bulunan konumuyla misafirlerimize hizmet vermektedir.

Güner Hotel

Yildirim / Bursa /
Odalarimizda Konaklama Hizmetleri vermekteyiz. Otopark-Ücretsiz Wifi -Banyo-Klima-Televizyon vardir..

Setbaşı Hotel

Yildirim / Bursa /
Bursa şehir merkezinde hizmet veren Setbaşı Hotel, ekonomik konaklama düşünen misafirlerimiz için idael bir seçenek.Tesisin şehir merkezinde olması, size bir çok noktaya kolay erişim sağlamaktadır.

Onuncu Köy Hotel Bursa

Yildirim / Bursa /
Onuncu Köy Hotel'in klimalı odaları sıcak renklerle ve zarif ahşap mobilyalarla dekore edilmiştir. Tüm odalarda kablo TV, wi-fi. ve ücretsiz otopark imkanları mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Namazgah Camii Hakkında

Işıklar Askeri Lisesi’ne çıkan Namazgah Caddesi üzerinde, soldadır. Emirsultan Hazretleri’nin hadimlerinden Sofu Mehmet Efendi tarafından yaptırılmış olup, inşası 1375-1400 yılları arasına rastlamaktadır.Dikdörtgen planlı ve moloz taş-tuğla malzemeden yapılmıştır. Üst örtüsü ahşap ve kiremitle kaplıdır. Minaresi, kuzeybatı duvarına bitişik, yedigen kaidelidir. Camisinin doğu duvarında tek sandukalı türbe, Sofu Mehmed’e aittir. Kitabesi yoktur.Şerefenin altı, kuş gagası motifleri ile süslenmiştir. Caminin yanında, üzeri açık bir zaviye içinde mezarlar vardır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır