Nakibey Plajı Otelleri

En uygun Nakibey Plajı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Nakibey Plajı Otelleri

Genel Bilgi

Büyükada'daki bu plaja kentin her bir yanından kalkan vapurlarla ulaşım kolay. İskeleden yürüyerek 10, faytonla ise sadece 2-3 dakika sürüyor. Nakibey Plaj Tesisleri 1984 yılından beri konuklarına özenle hizmet veren bir aile işletmesi. Her yıl kendini yenileyerek, konuklarına daha kaliteli ve daha geniş seçenekli bir hizmet sunuyor.Tesis, her koşulda

Villa Rıfat

Büyükada / Adalar / İstanbul
Tarihi 120 yılı aşkın köşkümüzde , 1963 senesinden beri siz değerli konuklarımızı en iyi şekilde ağıırlamaktan mutluluk duyuyoruz..

Triada Hotel Büyükada

Büyükada / Adalar / İstanbul
İstanbul’un varlıklı hanımefendi ve beyefendilerinin eski sayfiye mekanlarından olan Büyükada, özenle korunmuş görkemli köşkleri ve saka kuşlarının şarkılarının süslediği ıhlamur ve yasemin kokularıyla bezenmiş havası ile, şehrin ortasında, şehrin karmaş

Elisa Butik Otel

Büyükada / Adalar / İstanbul
Tesisin odalarına ve balkon verandasına deniz ve İstanbul manzarası hakimdir. Tesisin tüm konaklama birimlerinden ve ortak kullanılan alanlarından Wi – Fi bağlantılı kablosuz internet ağına bağlantı ücretsizdir.

Anastasia Meziki Hotel Büyükada

Büyükada / Adalar / İstanbul
Odalarda; kasa, bornoz ve terlik, buklet banyo ürünleri, gardrop, kablosuz internet, klima, saç kurutma makinesi ve uyandırma servisi bulunuyor.

Ada Antik Otel

Büyükada / Adalar / İstanbul
Otelimizin 24 saat açık resepsiyonu, konuklara oda servisi, günlük hizmetçi servisi ve döviz bozdurma hizmetlerinde yardımcı olmaktadır. Otelin bünyesinde sunulan geleneksel kahvaltı ile güne başlayabilirsiniz.

In La Kesh Butik Otel

Büyükada / Adalar / İstanbul
"Birbirimizin farkli yüzleriyiz" anlamina gelen - In La Kesh - tarihi yapisini koruyan kösk olma özelligi , benzersiz konsepti ile misafirlerine keyif dolu bir dinlence imkani sunuyor .

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Nakibey Plajı Hakkında

Nakibey Plajı  Otelleri Büyükada'daki bu plaja kentin her bir yanından kalkan vapurlarla ulaşım kolay. İskeleden yürüyerek 10, faytonla ise sadece 2-3 dakika sürüyor. Nakibey Plaj Tesisleri 1984 yılından beri konuklarına özenle hizmet veren bir aile işletmesi. Her yıl kendini yenileyerek, konuklarına daha kaliteli ve daha geniş seçenekli bir hizmet sunuyor.Tesis, her koşulda ailece rahat edebileceğiniz bir mekan. Plaj girişindeki damsız girilmez levhasıyla bir aile plajı olduğunun altı çizilmekte. Bekar erkekler yalnız giremez, yanlarında mutlaka ailesi, bayan arkadaşı ya da bayan akrabası olmalı.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır