Mustafa Ayaz Müzesi Ve Kültür Merkezi Otelleri

En uygun Mustafa Ayaz Müzesi Ve Kültür Merkezi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Mustafa Ayaz Müzesi Ve Kültür Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

Royal Sweet Hotel

Balgat / Çankaya / Ankara
Royal Sweet Hotel, 4 yıldızlı 32 odalı bir tesistir.

Evodak Apartment

Merkez / Çankaya / Ankara
Konaklama biriminde düz ekran TV içeren oturma alanı ve yemek alanı vardır. Ayrıca, fırınla donatılmış mutfak mevcuttur. Her birimde saç kurutma makineli özel banyo bulunmaktadır. Havlu ve nevresimler temin edilir. Anıtkabir, Evodak’a 2,1 km mesafededir.

Oz 1 Otel

Çankaya Merkez / Çankaya / Ankara
Tesisimizde Sadece Kadın Misafirlerimiz Konaklayabilir, Erkek Misafir Kabul Edilmemektedir. Aşti ye yürüyüşle 200 metre mesafededir.

Metropolitan Hotels Ankara

Balgat / Çankaya / Ankara
Ankara’nın en prestijli otelleri arasında kaliteyi, konforu ve lüksü sizlere sunan 5 yıldızlı Metropolitan Hotels, Ankara’nın güneyinde, Balgat semtinde ve Konya Yolu üzerinde yer almaktadır.

The Green Park Ankara

Merkez / Çankaya / Ankara
Türkiye’nin iş ve şehir otelleri standardını sürekli olarak daha yukarılara taşıyan The Green Park, kentin en prestijli bölgelerinden Çankaya Çukurambar’da açılan Ankara hoteli ile başkentin de kalbine yerleşti.

Wyndham Ankara

Çankaya / Ankara
Ankara'nın iş, siyaset ve alışveriş merkezi olan Söğütözü mevkiinde konumlanan Wyndham Ankara, özellikle iş seyahatleri için tercih edilebilecek bir konaklamalarda konforlu bir tatil imkanı sunuyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Mustafa Ayaz Müzesi Ve Kültür Merkezi Hakkında

Mustafa Ayaz Müzesi Ve Kültür Merkezi Otelleri Mustafa Ayaz' ın kurmuş olduğu müze, herhangi bir binanın müzeye dönüştürülmesi yerine, en baştan yapısı müze olarak kurulan, ilk resaam müzesidir. Müze, Mustafa Ayaz' ın bu güne kadarki birikiminin yanı sıra her sene tablo satışlarından gelen bir bütçe ile yapılmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır