Fener Otelleri

En uygun Fener otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Fener Otelleri

Genel Bilgi

Lorem Hotel

Lara / Muratpaşa / Antalya
Otelimiz; 2021 yılında inşaatı tamamlanan ve açılan bölgenin en yeni, en tarz, en konforlu, lüks otelidir.

Grand Sancak Hotel

Barınaklar / Muratpaşa / Antalya
İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilmek için titizlikle hazırlanmıştır.Tüm odalarımızda; balkon,televizyon ve uydu yayını,minibar,direkt telefon,split klima(ısıtma-soğutma),halı zemin,wc-duş,saç kurutma makinası 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

Dam Hotel Lara

Muratpaşa / Antalya
Dam Hotel Lara Mayıs 2021 ayından itibaren Antalya’nın en güzel semtlerinden birisi olan Lara – Barınaklar bölgesinde yerli ve yabancı ziyaretçilerimize 29 oda ile hizmet vermektedir.

Karden Otel

Lara / Muratpaşa / Antalya
Karden Butik Otel; her bütçeye uygun fiyatları, rahat konforlu odaları, sessiz ve nezih ortamı, ilgili ve misafirperver personelleri olan küçük bir aile otelidir. "Tatildeki Eviniz" sloganını benimsemiş sıcak ve samimi bir işletmedir.

Let'stay Hotel

Lara / Muratpaşa / Antalya
‘’Hadi Kalalım!'' adı ve sloganıyla Antalya’ya yepyeni bir butik otel anlayışı getiren Let'stay Boutique Hotel, yeşil ve mavinin birleştiği Eski Lara Yolu'nda yer almaktadır.

Espina Hotel

Kundu / Antalya
talya Havalimanı 13 km, Akdeniz Üniversitesi Botanik Parkı 11 km, Lara Plajı 10 km, Antalya Aquarium 10 km, Kırkgöz Han Kervansarayı 33 km, Saat Kulesi 7 km, Hıdırlık Kulesi 7 km, Antalya Hayvanat Bahçesi 16 km, Zeytintaşı Mağarası 37 km mesafede yer

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır