Yardım

Barınaklar Otelleri

En uygun Barınaklar otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

On Hotel

İyi
7.8
Barınaklar, Muratpaşa, Antalya
Antalya Lara bölgesinde bulunan tesisimiz aileniz ile mutlu bir tatil geçirmeniz için hizmet vermektedir. Tatiliniz boyunca dilerseniz havuz başında huzurlu bir şekilde dinginliğin tadını çıkarabilirsiniz.
İyi
7.8

Mielo Lara Hotel

İyi
7.5
Lara, Muratpasa, Antalya
Mielo Lara Hotel ‘in muhteşem konumuyla misafirlerimiz şehrin tüm olanaklarına kolayca ulaşabilirler. Misafirlerimiz Eski Lara yolunda Falezlerin üzerinde bulunan geniş park alanlarında yürüyüş yapabilirler.
İyi
7.5

Tepe Hotel & Business Suite

Normal
5.2
Muratpaşa, Antalya
Turizm cenneti olan Antalya'da bulunan Tepe Hotel & Business Suite, hem iş için seyahat eden hem de tatil yapan ailelere uyacak şekilde tasarlanmıştır.
Normal
5.2

Optimum Luxury Hotel & Spa

Çok iyi
8.4
Barınaklar, Muratpaşa, Antalya
Unutulmaz bir konaklama için tarih ve kültürün, lüks ve konforun mükemmel uyumunu yaşayın. Optimum Luxury Hotel& Spa, bölgenin en çok tercih edilen destinasyonunda büyülü bir deneyim sunuyor.
Çok iyi
8.4

Laren Family Boutique Hotel & Spa

Müthiş
9.3
Lara, Muratpaşa, Antalya
Laren Family Hotel & Spa; Antalya'nin elit konumuna sahip Lara Bölgesi'nde 2.500 m2'lik bir alanda kurulmus birbirinden sik 59 odasiyla(standart oda, suit oda) 181 yatak kapasitesine sahiptir.
Müthiş
9.3

Niss Gold Apart

Normal
4.8
Barınaklar, Muratpaşa, Antalya
Niss Gold Apart, sade ve modern dizaynı ile misafirlerine ev sıcaklığında keyifli bir konaklama sunmaktadır. Tesiste, restoran, lobi bar ve TV odası bulunmaktadır.
Normal
4.8

The Mori Club Hotel

Müthiş
9.2
Lara, Muratpaşa, Antalya
MORI Club Hotel sizi Antalya'nin kalbinde agirlamaktadir. Özel kaçis için bir alan. Konfor konseptinde tasarlanan odalar MORI, bir otelden çok daha fazlasini sunmaktadir. Antalya tatilcilerin gözde mekânlarindan biri.
Müthiş
9.2

Lexia Hotels

Barınaklar, Muratpaşa, Antalya
Turizmin başkenti Antalya’nın eğlence, keyif ve yaşam merkezi Lara bölgesinde bulunan Lexia Hotels, şehrin nabzını tutmak istediğinizde size özel, seçkin bir dünya sunuyor.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor