Mithatpaşa Cumhuriyet Eğitim Müzesi Otelleri

Mithatpaşa Cumhuriyet Eğitim Müzesi otelleri, en uygun Mithatpaşa Cumhuriyet Eğitim Müzesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Mithatpaşa Cumhuriyet Eğitim Müzesi Otelleri

Pastor Historical Apart-Hotel The Gulf of Izmir

Kahramanlar / Konak / İzmir
İzmir'in Konak Mevki 'nde bulunan tesisimiz Pastor Pension Hotel The Gulf Of İzmir, alışveriş, kültür ve iş merkezlerine yakın konumu ile hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalara hitap ediyor.

Dutlu Konak

Konak Merkez / Konak / İzmir
Varyant Konaklari projesi sayesinde yikilip yok olmaktan kurtuldugu için çok mutluyuz. Burada konaklayan misafirlerimiz ortasindaki dut agaci ve yüksek tas duvarlarin çevreledigi bahçemizde misafirlerine yemek verebiliyorlar.

Best Western Plus Konak Hotel

Asansör / Konak / İzmir
Bu 4 yıldızlı lüks otel, Ege Denizi manzaralıdır. Tüm odalar şık bir biçimde döşenmiş ve klima, kablo TV ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmıştır. Tesis bünyesinde ücretsiz otopark mevcuttur.

Büyük Konak

Konak Merkez / Konak / İzmir
Ücretsiz WiFi ve klima sunan Büyük Konak İzmir, İzmir'de Saat Kulesi'ne 700 metre uzaklıkta yer almaktadır. Konak Meydanı 500 metre mesafededir. Tesis bünyesindeki özel otopark ücretsizdir.

Onn Residence Boutique Otel

Göztepe / Konak / İzmir
İş ve turistik seyahatlerde otel standartlarını ve ev konforunu aratmayacak konsept dairelerimizde, günlük konaklama seçeneklerine ek olarak haftalık ya da aylık seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

Konak Eurobest Otel

Çankaya / Konak / İzmir
Agora yanında Ege'nin incisi güzel İzmir'de bulunan Agora Konak Saray Oteli 2010 yılında yenilenerek, hizmete sunulmuştur...

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Mithatpaşa Cumhuriyet Eğitim Müzesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Mithatpaşa Cumhuriyet Eğitim Müzesi Hakkında

Mithatpaşa Cumhuriyet Eğitim Müzesi Otelleri Müzemizin kuruluş amacı Cumhuriyet devrindeki gelişmeleri göstermek,Milli Kültür varlıklarımızı koruma alışkanlığını kazandırmak, tarih bilgimizi geliştirmek, geçmişi geleceğe en doğru şekilde bağlamak ve Türk Eğitim Sistemi ve Eğitim Teknolojisini Tarihi içinde araştırıp sergilemektir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır