Mithatpaşa Cumhuriyet Eğitim Müzesi Otelleri

En uygun Mithatpaşa Cumhuriyet Eğitim Müzesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Mithatpaşa Cumhuriyet Eğitim Müzesi Otelleri

Genel Bilgi

Pastor Historical Apart-Hotel The Gulf of Izmir

Kahramanlar / Konak / İzmir
İzmir'in Konak Mevki 'nde bulunan tesisimiz Pastor Pension Hotel The Gulf Of İzmir, alışveriş, kültür ve iş merkezlerine yakın konumu ile hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalara hitap ediyor.

Brageçam Rezidans Otel

Konak / İzmir
Tesisimiz 2+1 ve 1+1 dairelerden oluşmaktadır. Dairelerimizde; Wi-Fi, TV, uydu kanalları, klima, oturma grubu, gardrop, mutfak, mutfak gereçleri, buzdolabı, ocak, kettle, türk kahvesi makinesi, yemek alanı, yemek masası, mevcuttur.

Dutlu Konak

Konak Merkez / Konak / İzmir
Varyant Konaklari projesi sayesinde yikilip yok olmaktan kurtuldugu için çok mutluyuz. Burada konaklayan misafirlerimiz ortasindaki dut agaci ve yüksek tas duvarlarin çevreledigi bahçemizde misafirlerine yemek verebiliyorlar.

Best Western Plus Konak Hotel

Asansör / Konak / İzmir
Bu 4 yıldızlı lüks otel, Ege Denizi manzaralıdır. Tüm odalar şık bir biçimde döşenmiş ve klima, kablo TV ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmıştır. Tesis bünyesinde ücretsiz otopark mevcuttur.

Iconic Stone Houses

Konak Merkez / Konak / İzmir
İzmir’in kalbi Konak’ta hizmet veren Iconic Stone Houses, misafirlerine hem iş seyahatleri hem de turistik gezileri için ideal bir alternatif sunuyor.

Büyük Konak

Konak Merkez / Konak / İzmir
Ücretsiz WiFi ve klima sunan Büyük Konak İzmir, İzmir'de Saat Kulesi'ne 700 metre uzaklıkta yer almaktadır. Konak Meydanı 500 metre mesafededir. Tesis bünyesindeki özel otopark ücretsizdir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Mithatpaşa Cumhuriyet Eğitim Müzesi Hakkında

Mithatpaşa Cumhuriyet Eğitim Müzesi Otelleri Müzemizin kuruluş amacı Cumhuriyet devrindeki gelişmeleri göstermek,Milli Kültür varlıklarımızı koruma alışkanlığını kazandırmak, tarih bilgimizi geliştirmek, geçmişi geleceğe en doğru şekilde bağlamak ve Türk Eğitim Sistemi ve Eğitim Teknolojisini Tarihi içinde araştırıp sergilemektir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır