Minicity Antalya Otelleri

Minicity Antalya otelleri, en uygun Minicity Antalya otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Minicity Antalya Otelleri

Genel Bilgi

Antayla' nın yeni gözdesi olan bu eğlence ve kültür merkezinde Türkiye' nin önemli yapılarının ve tarihi güzelliklerinin minyatürleri bulunmaktadır. Yapılar 1/25 oranında küçültülerek özel olarak gerçek boyutlara orantılı bir şekilde maket haline getirilmiştir. Antalya' ya giden her ziyaretçinin mutlaka görmesi gereken yerlerdendir. Minicity Ülkemizde

Niss Business Hotel

Arapsuyu / Konyaalti / Antalya
Bir tatilden beklediğiniz birçok şeye kolaylıkla ulaşabileceğiniz tesisimiz Antalya’nın Konyaaltı mevkiinde hizmet vermektedir. Butik otel kalitesiyle sizlere unutamayacağınız anılar yaşatmak üzere kurulan tesisimiz havalimanına 19 km.

La Cactus Butik Otel

Konyaalti / Antalya
Konyaaltı Sahili'nde bulunan otelimiz, Efsane Cactus Cafe ile sizlere hizmet vermektedir. Oda ücretlerine serpme kahvaltı ( içerik hakkında detay isteyiniz) dahil olup diğer hizmetler extra'dır.

Vienna Apart

Antalya / Akdeniz Bölgesi
Vienna Apart 14 daireden oluşmaktadır. 1+1 1+0 ve 2+1 seçeneklerimiz mevcut olup kendi bünyemizde havuzumuz vardır.

Arinna Park Otel

Konyaalti / Antalya
Bütün odalarımız balkonlu olup, zemin seramik kaplama, banyo, wc, uydu kanalları, minibar, split klima, ücretsiz sınırsız İnternet ferah iç mekanları ile ferah ve konforlu bir ortam sunmaktadır.

S White Hotel

Merkez / Konyaalti / Antalya
S White Hotel 30 lüks ve konforlu odasıyla hizmet vermektedir. Tesiste bulunan restoranda misafirlere akdeniz mutfağından leziz sunumlar yapılıyor.

Tunç Apart

Merkez / Konyaalti / Antalya
Tunç Apart ailesi olarak üstün kalite ve hizmet anlayışımızla Antalya'nın göz bebeği Konyaaltı sahiline 1 dk.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Minicity Antalya Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Minicity Antalya Hakkında

Minicity Antalya Otelleri Antayla' nın yeni gözdesi olan bu eğlence ve kültür merkezinde Türkiye' nin önemli yapılarının ve tarihi güzelliklerinin minyatürleri bulunmaktadır. Yapılar 1/25 oranında küçültülerek özel olarak gerçek boyutlara orantılı bir şekilde maket haline getirilmiştir. Antalya' ya giden her ziyaretçinin mutlaka görmesi gereken yerlerdendir. Minicity Ülkemizdeki önemli değerleri tanımamızda adeta bir rehber niteliğindedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır