Mesudiye Otelleri

En uygun Mesudiye otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Mesudiye Otelleri

Genel Bilgi

Ordu iline bağlı bir ilçedir.İlçenin zengin tarihi mirası, flora-faunası,av ve yaban hayatı , eşsiz güzellikteki yaylaları,ormanlık alanları ilçemizin önemli zenginliklerindendir.Turizm için, Mesudiye'nin yaylaları ve Melet Irmağı vadisi önemli alternatifler sunmaktadır.Mesudiye'nin her köyünde ve her yaylasında doğa yürüyüşü yapılabilir. Ormanlarında

Neu Grand Hotel

Aybasti Merkez / Aybasti / Ordu
Neu Grand Otel toplam 12 odali butik bir aile isletmesidir. Oda ve konseptinde hizmet vermektedir.

Uzun Irmak

Merkezköyler / Ulubey / Ordu
Şehire yakın ve bir o kadar da şehir hayatından uzak bir kamping tesisi olan Uzun Irmak, bölge coğrafyasının bütün özelliklerini bünyesinde barındıran eşsiz bir yaşam alanıdır.

Belen Yayla Otel

Perşembe Yaylası / Aybastı,Ordu
Karadeniz´in Canik Dağları'nın zirvesinde, haraketli şehir hayatının çok uzaklarında tamamen el değmemiş doğal güzellikler içerisinde temiz yayla havasında bir tatil için sizleri Belen Yayla Otel'e davet ediyoruz.

Yildiz Tepe Otel

Aybasti / Ordu
Otel odalarında; TV, internet (Wi-fi), Banyo (duş+WC+saç kurutma makinesi) Apart evlerde; Ankastre mutfak, ocak, TV, internet (Wi-fi), Banyo (duş+WC+saç kurutma makinesi) bulunmaktadır.

Süvari Caravans

Aybastı / Ordu
7 adet karavanımız bulunmaktadır. Karavanlarımızın içinde; Wi-Fi, TV, buzdolabı, ocak, fırın, banyo, tuvalet mevcuttur. Dışarda mangal ve semaver alanımız bulunmaktadır. Spor etkinlikleri için geniş bir alana sahibiz.

Enginyurt City Otel

Merkez / Ordu
Ordu şehrinin kalbinde bulunan Enginyurt City Hotel tarihi ve kültürel gezi alanlarının ve yaşamın tam içindedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Mesudiye Hakkında

Mesudiye Otelleri Ordu iline bağlı bir ilçedir.İlçenin zengin tarihi mirası, flora-faunası,av ve yaban hayatı , eşsiz güzellikteki yaylaları,ormanlık alanları ilçemizin önemli zenginliklerindendir.Turizm için, Mesudiye'nin yaylaları ve Melet Irmağı vadisi önemli alternatifler sunmaktadır.Mesudiye'nin her köyünde ve her yaylasında doğa yürüyüşü yapılabilir. Ormanlarında yıllarca orman istilası yapıldığından orman içi yolları bisiklet ve motorlu bisiklet sporları için elverişlidir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır