Merhaba Sanat Tiyatrosu Otelleri

Merhaba Sanat Tiyatrosu otelleri, en uygun Merhaba Sanat Tiyatrosu otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Merhaba Sanat Tiyatrosu Otelleri

Genel Bilgi

Merhaba Sanat Tiyatrosu 1992' den bu yana tiyatro çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir. Mersin içinde ve ülke genelinde oyunlarını sergilemektedir. Anadolu' dan uzun soluklu tiyatro çıkmaz diyenler bu kez yanıldılar. Merhaba Sanat Tiyatrosu, toplumun aynası ve dinamolarından biri olabilme düşüncesi ile çalışmalarını sürdürmektedir. Toplumları oluştu

The Menord Hotel Spa & Wellness

Merkez / Mersin
Mersin'de Mersin Büyükşehir Belediyesi'ne 1 km mesafede yer alan The Menord Hotel, Wi-fi erişimi ve özel otoparktan ücretsiz yararlanma imkanı sunmaktadır.

Nobel Oteli

Merkez / Mersin
Konum olarak şehir merkezinde bulunan otelimiz 24 saat açık resepsiyonuyla size hizmet vermekteyiz.Günün yorgunlugunu atmak için odalarınızda dinlenirken ücretsiz olan Wi-Fi nin olanağıyla her işinizi internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Aktaş Otel

Merkez / Mersin
eniz ve dağ manzaralı, konforlu, ferah , hijyenik , laminant parke döşemeli odalarımızla , 24 saat oda servisi, inverter Klima, mini bar , led tv, ücretsiz Wi-Fi, Safe Box ,özel banyolarımızda 24 saat sıcak su , saç kurutma makinesi ve ücretsiz otopark

Othello Hotel

Merkez / Mersin
Othello Hotel olarak konforlu odalarımız ve güler yüzlü hizmet anlayışımız ile siz saygıdeğer misafirlerimizin hizmetindeyiz.

Hostapark Otel

Merkez / Mersin
Otogara sadece 10 dakika yürüme mesafesinde yer alan Hostapark Hotel, Mersin'in merkezindedir. Otelin klimalı odaları ücretsiz Wi-Fi ve LCD TV ile donatılmıştır. Hostapark'ın modern odalarında ısıtma ve halı kaplı zeminler yer almaktadır.

Kardelen Otel

Merkez / Mersin
Şehir merkezinde olan otelimizde tüm odaları sizin konforunuz düşünülüp günün yorgunluğunu atabilicek şık ve bir o kadarda rahat döşenmiştir.Ücretsiz internet imkanı ve otopark mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Merhaba Sanat Tiyatrosu Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Merhaba Sanat Tiyatrosu Hakkında

Merhaba Sanat Tiyatrosu Otelleri Merhaba Sanat Tiyatrosu 1992' den bu yana tiyatro çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir. Mersin içinde ve ülke genelinde oyunlarını sergilemektedir. Anadolu' dan uzun soluklu tiyatro çıkmaz diyenler bu kez yanıldılar. Merhaba Sanat Tiyatrosu, toplumun aynası ve dinamolarından biri olabilme düşüncesi ile çalışmalarını sürdürmektedir. Toplumları oluşturan bireyler, kültürel kurumlar vb. alternatif kültürler ve yeni davranış biçimleri üretip ortaya koydukları ölçüde, bunları yaşama geçirdikleri oranda geleceğine sahip çıkabilirler. Yoksa bencil, bireysel ve güdük davranışlar içerisinde yok olurlar. Gelin başkalarına ait düşüncelerin savunucuları değil, kendi yeni kültürümüzün yaratıcıları olalım. Böylece, kültür emekçileri ile halk birlikte olabildikleri, olumsuzlukları birlikte sorgulayabildikleri ölçüde sorunları aşabilir. Merhaba Sanat Tiyatrosu, bu anlayışla yolculuğuna devam etmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır