Medical Park Göztepe Otelleri

Bu yerdeki 131 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Medical Park Göztepe Otelleri

Genel Bilgi

Tıbbi Birimler Ağız ve Diş Sağlığı / Diş Hekimliği Anestezi ve Reanimasyon Acil Servis Beyin ve Sinir Cerrahisi Başhekim Yardımcısı Başhekim Beslenme ve Diyetetik Check-up Çocuk Cerrahisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Kan Hastalıkları Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dahiliye (İç Hastalıkları) Dermatoloji (Cildiye) Doku Gençleştirme ve Yenil

Sahra Kent Suit

Ataşehir / İstanbul
6 adet mutfaklı daireye sahip olan Sahrakent Suites'in tüm daireleri balkonludur. Dairelerde ayrıca oturma odası yer almaktadır. Mutfaklarda; buzdolabı, elektrikli su ısıtıcısı ve set üstü ocak bulunmaktadır.

ByOtell Asia

Kozyataği / Kadiköy / İstanbul
İstanbul'un Anadolu yakasında yer alan bu 5 yıldızlı otel, Kozyatağı iş bölgesinde ferah konaklama birimleri sunmaktadır. Otel bünyesindeki pastanede özel hamur işleri ve taze hazırlanmış kahveler servis edilir.

A11 Hotel

Göztepe / Kadiköy / İstanbul
A11 Hotel, İstanbul'da Kız Kulesi'ne 7 km mesafede yer almaktadır. Konuklar otel bünyesindeki restoranın keyfini çıkarabilir. Bu oda ve kahvaltı tesisinin her odasında klima ve TV bulunmaktadır. Belli birimler bahçe veya şehir manzaralıdır.

Broyt Suites Hotel

Caddebostan / Kadiköy / Istanbul
Broyt Suites Hotel, konforun eve dönüştüğü yerdir. Evinizin konforunu ve sıcaklığını Dünya'nın en iyi alışveriş caddeleri arasında gösterilen Bağdat Caddesi'ne taşıdığınızı düşüneceksiniz.

Evim Kadiköy Hostel

Hasanpasa / Kadiköy / Istanbul
Kadiköy merkezinde bulunan tesisimiz Sabiha Gökçen Havaalani'na 37 km, Kadiköy Rihtim, Vapur Iskelesi, Kadiköy Otobüs Kalkis, Havaalanlari Otobüs Kalkis Noktasi, Metro Kalkis Noktasina sadece 5 dakika uzakliktadir, Metrobüs duragina yürüyerek 5 dk.

Mini Suite Otel

Hasanpaşa / Kadiköy / İstanbul
Otelimizde; 3 single , 13 double , 9 triple , 2 quadruple olmak üzere 27 standart odamız bulunmaktadır. Otelimiz yeni inşa edilmiş olup 1 Temmuz 2020 de hizmete başlamıştır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Medical Park Göztepe Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Medical Park Göztepe Hakkında

Medical Park Göztepe Otelleri Tıbbi Birimler Ağız ve Diş Sağlığı / Diş Hekimliği Anestezi ve Reanimasyon Acil Servis Beyin ve Sinir Cerrahisi Başhekim Yardımcısı Başhekim Beslenme ve Diyetetik Check-up Çocuk Cerrahisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Kan Hastalıkları Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dahiliye (İç Hastalıkları) Dermatoloji (Cildiye) Doku Gençleştirme ve Yenileme Ünitesi Erişkin ve Pediatrik Kalp Cerrahisi Enfeksiyon Hastalıkları Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Göz Hastalıkları Göğüs Hastalıkları Genel Cerrahi Gastroenteroloji Göğüs Cerrahisi Kalp ve Damar Cerrahisi (KVC) Kardiyoloji Kadın Hastalıkları ve Doğum Kulak Burun Boğaz Laboratuvar Medikal Onkoloji Nöroloji Nefroloji Nükleer Tıp Ortopedi ve Travmatoloji Obezite-Obezite Cerrahisi Organ Nakli Odyoloji Psikiyatri Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Psikoloji Pediatrik Kemik İliği Nakli Romatoloji Radyasyon Onkolojisi Radyoloji Saç Nakli Tıbbi Genetik Taş Kırma (ESWT-ESWL) Tüp Bebek Üroloji Yoğun Bakım Üniteleri

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır