Maya Cüneyt Türel Sahnesi Otelleri

Bu yerdeki 613 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Maya Cüneyt Türel Sahnesi Otelleri

Genel Bilgi

İlk kez 2001 yılında bir tiyatro sahnesi olarak açılan Maya Sahnesi, Boğaziçi Gösteri Sanatları Topluluğu’nun (BGST) ev sahipliğinde yeniden sahne sanatları alanının canlı ve dinamik mekânı haline gelmek üzere Şubat 2011'de açıldı. Maya Sahnesi, tiyatro, müzik ve çağdaş gösteri sanatları alanında üretilen çalışmaların sergilendiği bir mekân olarak san

Alyon Hotel Taksim

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
Alyon Hotel Taksim'in bazı odaları şehir manzaralıdır. Otelimiz İstiklal Caddesi'ne sadece 50 metre mesafededir.

Taksim Yazici Residence

Taksim / Beyoglu / Istanbul
Taksim Yazici Residence, St. Antuan Katolik Kilisesi'ne 40 metre ve Istiklal Caddesi'ne 30 metre mesafededir. En yakin havaalani olan Atatürk Havalimani, Taksim Yazici Residence'a 14 km. uzakliktadir.

Destinia Pera Suites

İstiklal / Beyoğlu / İstanbul
Destinia Pera Suites toplam 18 odalı olup merkezi konumu ile is ve tatil amaçlı seyahatlerinizde evinizin rahatlığında konaklama imkanı sunmaktadır. Destinia Pera Suites İstiklal Caddesi'ne bir kaç dakikalık yürüme mesafesindedir.

West Palace

Beyoğlu / İstanbul
West Palace, İstanbul Merkezi'nde konaklama fırsatı sunmaktadır. İstanbul'da, İstiklal caddesi'ne yürüyerek 1 dakika ve Galata Kulesi'ne 1 km. uzaklıkta yer alan West Palace Hotel'de bar ve ortak salon bulunur.

Dorne Suite Taksim

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
Dorne Suite Taksim, mutfaklı konaklama birimleri sunmaktadır. Ücretsiz Wi-Fİ bulunmaktadır. Tüm birimlerde özel banyo, klima, düz ekran TV ve buzdolabı bulunmaktadır. Set üstü ocak ve su ısıtıcısı da mevcuttur.

Cirrus Suites TomTom

İstiklal / Beyoğlu / İstanbul
Taksim Meydanı'na sadece 10 dakika uzaklıktaki Cirrus Suites, İstiklal Caddesi'ne 1 dakikalık yürüme mesafesindedir. Tesis mini mutfak ve uydu TV bulunan şık dekorlu konaklama birimleri sunmaktadır. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Maya Cüneyt Türel Sahnesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Maya Cüneyt Türel Sahnesi Hakkında

Maya Cüneyt Türel Sahnesi Otelleri İlk kez 2001 yılında bir tiyatro sahnesi olarak açılan Maya Sahnesi, Boğaziçi Gösteri Sanatları Topluluğu’nun (BGST) ev sahipliğinde yeniden sahne sanatları alanının canlı ve dinamik mekânı haline gelmek üzere Şubat 2011'de açıldı. Maya Sahnesi, tiyatro, müzik ve çağdaş gösteri sanatları alanında üretilen çalışmaların sergilendiği bir mekân olarak sanatçı ve grupların seyirci ile buluşmasına katkı sunmaya devam ediyor

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır