MARRAKECH PlajGece Kulubü Otelleri

Bu yerdeki 152 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun MARRAKECH PlajGece Kulubü Otelleri

Genel Bilgi

Çeşme MARRAKECH 23 Nisan-10 Eylül arası sezon açılışını yapıyor.Mekan misafirlerini rezervasyon ile alıyor.Gündüz plaj gece ise kulüp olarak hizmet veriyor. 10.00- 19.00 arası plaj, 23.00-04.00 arası kulüp. Geceleri DJ müziği var. Giriş gündüz 25, hafta sonu gece 30 lira. Hafta arası ise ücretsiz. Ücrete ilk içki dahil.Ücretsiz otopark ve vale hizmet

Deniz Evi Otel

Dalyan / Çeşme / İzmir
Ünlü Kocakarı Plajı'nın hemen yanıbaşındaki otelimiz Deniz Evi ; merkeze 5 km mesafede, balıkçılık ve balık restoranları ile ünlü Dalyan mahallesinde Marina'nın hemen girişinde bulunmaktadır.

Kaplan Butik Otel

Dalyan / Çeşme / İzmir
Çeşme Dalyan Marina'da yer alan Kaplan Butik Otel denize sıfır konumdadır. Otelde bir balık restoranı ve hem denize hem de marinaya bakan bir teras bar bulunmaktadır.

Dalyan Elit Aparts

Dalyan / Çesme / Izmir
Dalyan Elite'i ziyaret ettiginizde sadece bir otelde konaklamiyorsunuz, tüm yilin yorgunlugunu geride birakip yenileneceginiz bir ortama giris yapiyorsunuz. Evinizin huzuru ve rahatiyla tatil yapma firsati buluyorsunuz.

Dalyan Residence & Suites

Dalyan / Çeşme / İzmir
Dalyan Plaza Apart Otel, Çeşme'nin en güzel koylarından birinde, denize sıfır kumsalı ile sizlere tatilin keyfini evinizin konforuyla birlikte sunuyor.

Suena Hotel

Dalyan / Çeşme / İzmir
Ege'nin eşsiz güzellikteki koylarından olan Dalyanköy, beach clupları, kumsalı, muhteşem denizi ve balık restoranlarıyla tüm misafirlerin beğenisini kazanmıştır. Ege'nin incisi diye tabir edilen en güzel koyları buradadır.

Kamer Suites & Hotel

Dalyan / Çeşme / İzmir
Otelimiz dalyanköy mevkinde bulanmaktadır.37 odanın her birinde aynı konforu bulacaksınız. Bir otel konforunun ötesinde, adeta sizin zevkinize göre döşenmiş rahat bir ev havası yaratmaya çalıştık.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

MARRAKECH PlajGece Kulubü Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

MARRAKECH PlajGece Kulubü Hakkında

MARRAKECH PlajGece Kulubü Otelleri Çeşme MARRAKECH 23 Nisan-10 Eylül arası sezon açılışını yapıyor.Mekan misafirlerini rezervasyon ile alıyor.Gündüz plaj gece ise kulüp olarak hizmet veriyor. 10.00- 19.00 arası plaj, 23.00-04.00 arası kulüp. Geceleri DJ müziği var. Giriş gündüz 25, hafta sonu gece 30 lira. Hafta arası ise ücretsiz. Ücrete ilk içki dahil.Ücretsiz otopark ve vale hizmeti de bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır