Merkezköyler Otelleri

Merkezköyler otelleri, en uygun Merkezköyler otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Merkezköyler Otelleri

Villa Mavi Konak

Side / Manavgat / Antalya
Mavi Konak, şezlong, bahçe masaları ve şezlonglar ve yemek amaçlı sandalyelerle dolu özel yüzme havuzunuzu çevreleyen 3,5 dönümlük bir çam ağacı ormanının panoramik manzarasını sunmaktadır.

Kirman Calyptus Resort & Spa

Side / Manavgat / Antalya
Kirman Calyptus Resort Spa, Kirman Group'un en yeni otelidir. Rahat, huzurlu ve eğlenceli bir tatil yapabilmeniz için, Kum Köy Kıyıları'nda 20.000 m² üzerine kurulu kaydıraklı havuzda çocuklarınızla eğleneceksiniz.

Canseven Hotel

Side / Manavgat / Antalya
Türkiye'nin en seçkin turizm bölgesi Side'de kurulan Canseven Hotel, 2 blok, tamamı deniz manzaralı 65 odadan sahip bir oteldir.

Yavuzhan Hotel

Side / Manavgat / Antalya
Yavuzhan, siz misafirlerimizin rahatlığı, emniyeti en önemlisi de temizlik ve hijyen şartlarda azami memnuniyetiniz için 2001 senesinde turizme kazandırdı.Yavuzhan, Akdeniz’in şirin ve kendine özgü bir yöresi olan Çolaklı Beldesi’nde bulunmaktadır.

Lila Motel

Side / Manavgat / Antalya
Lila Apart, Antalya’nın Evrenseki mevkisinde yer alıyor. Side’ye yakın konumu ile öne çıkan tesiste konaklayan misafirler yakın çevredeki tarihi değerleri ve doğal güzellikleri görmeye gidebilir.

Oğuz Apart

Side / Manavgat / Antalya
Apartımız Manavgat’a bağlı Çolaklı Beldesinde, Turizm Caddesi üzerindedir. Apartımız bir aile işletmesidir ve daha çok ailelere hitap etmektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Merkezköyler Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır