Lozan Anıtı Otelleri

En uygun Lozan Anıtı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Lozan Anıtı Otelleri

Genel Bilgi

Trakya Üniversitesi Rektörlüğü yanında bulunan anıt Lozan Anlaşması ile Karaağaç'ın tekrar Türk topraklarına kazandırılmasını ve Lozan Anlaşmasında kazanılan diplomatik zaferi yaşatmak amacıyla halkın isteği ile yapılmıştır. Anıtın bitişiğinde ise Lozan Müzesi bulunmaktadır.19 Temmuz 1998'de dönemin Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel tarafından açılışı y

Palmiye Suit Hotel Edirne

Merkez / Edirne
Palmiye Suite Hotel sizleri güler yüzlü çalışanları ve hijyenik ev konforunda odalarıyla konuk ediyor. 24 odasıyla hizmetinizde olan otelimiz aile odaları, suit odaları ve üç kişilik odalarıyla çeşitli seçeneklerle sizleri bekliyor.

Karaağaç Green Apart

Merkez / Edirne
Karaağaç Green Apart'ın odalarında misafirlerin konforu ve rahatı için küçük mutfak, buzdolabı, Lcd TV ile şifreli televizyon kanallarının yanı sıra ücretsiz kablosuz internet bulunmaktadır.

2d Vip Suite & Spa Hotel

Merkez / Edirne
Spa & Welness alanı rezervasyonu olan misafirlere özel tercih edilen 2 saat aralığında ücretsiz kullanılacaktır.

Kaleroom Otel

Merkez / Edirne
Edirne'nin tam merkezi Kaleiçi bölgesinde yer alan konaklama tesisimiz 2020 yılı Ağustos ayında hizmete girmiştir.

Otel 22

Merkez / Edirne
Otel 22, misafirlerine yıl boyunca konfor dolu bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Misafirler her sabah doyurucu bir kahvaltı ile güne enerjik bir başlangıç yapabilmektedir.

Mihran Hanim Konagi

Merkez / Edirne
Tescilli sivil mimarinin özgün eserlerinden Mihran Hanim Konagi, kültürel koruma uygulamalarinin önemli örneklerinden biri olarak, geçmisin degerlerini gelecege tasimaktadir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Lozan Anıtı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Lozan Anıtı Hakkında

Lozan Anıtı Otelleri Trakya Üniversitesi Rektörlüğü yanında bulunan anıt Lozan Anlaşması ile Karaağaç'ın tekrar Türk topraklarına kazandırılmasını ve Lozan Anlaşmasında kazanılan diplomatik zaferi yaşatmak amacıyla halkın isteği ile yapılmıştır. Anıtın bitişiğinde ise Lozan Müzesi bulunmaktadır.19 Temmuz 1998'de dönemin Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel tarafından açılışı yapılan anıt üç yüksek sütundan oluşmaktadır.Birinci sütunun yüksekliği 36.45 metredir ve Anadolu'yu temsil eder. İkinci sütun ise 31.95 metredir ve Trakya'yı simgelemektedir.Üçüncü sütun ise 17.45 metre uzunluğu ile Karaağaç'ın simgesidir.Lozan Anıtı son yıllarda Edirne'nin en çok ziyaret edilen noktalarından olup, Kurtuluş Savaşımızın bir özeti, gururumuzun ve barışa dönük çağrımızın göstergesidir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır