Loryma Antik Kenti Otelleri

Loryma Antik Kenti otelleri, en uygun Loryma Antik Kenti otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Loryma Antik Kenti Otelleri

Genel Bilgi

Marmaris Loryma Antik Kenti M.Ö. 7. yüzyılda kurulmuştur.Küçük bir kent olan Loryma , Arkaik ve Klasik dönemlere tarihlenen iki evreli bir surla çevrilmiştir. Kentin yukarı kısmında yine iki evreli bir surla çevrili olan akropolis bulunmaktadır. Akropolis üzerinde yer alan üç büyük sarnıç ve sadece bir tek yapıya ait temel kalıntılar bu alanın tehl

Derin Mavi Suit Butik Otel

Sögütköy / Marmaris / Mugla
Derin Mavi Suit Butik Otel, Ege'nin en çok yerli ve yabanci turist agilayan ili Mugla'nin Marmaris ilçesine bagli Sögüt'te yer almaktadir. Derin Mavi Suit Butik Otel tüm tesis genelinde ve konaklama odalarinda wi - fi baglantili internet bulunmaktadir.

Mavi Akvaryum Beach Otel

Söğütköy / Marmaris / Muğla
eyazın saflığı ve temizliği, mavinin huzuru ve serinliğinde, kristal berraklığındaki deniziyle sizlere sessiz, sakin, huzurlu, keçi boynuzu ve asma ağaçlarının gölgesinde, gün batımının olağanüstü güzelliğinde, aile ortamında eşsiz bir tatil sunmaktadı

Kerem Tatil Evi

Marmaris / Muğla
Dairenin modern olanaklar arasında laptop tipi bir kasa, televizyon, kanepe, çalışma masası, yüksek tavan vardır. Misafirlere 3 yatak odası sunulmaktadır.

Söğüt Nautilus

Söğütköy / Marmaris / Muğla
Marmarisin cennet köyü Söğüt'te yer alan pansiyonumuz siz tatilcilerimize keyifli ve huzurlu bir tatil sunmakta aynı zamanda işletmemize ait şezlonlarda berrak ve temiz denizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.odalarımız deniz manzaralı ve konforludur...

Lotus Pansiyon Restorant

Söğütköy / Marmaris / Muğla
Ücretsiz Wi-Fi bulunan Lotus Pansiyon Restorant, Marmaris'e 50 km uzaklıktaki Söğüt'te konaklama imkanı sunmaktadır. Konuklar otel bünyesindeki restoranın tadını çıkarabilirler. Bu aile yanında konaklayanın her odasında klima ve TV bulunmaktadır.

Yüksel Pansiyon

Marmaris / Muğla
Önceligimiz misafirlerimize huzurlu, konforlu, temiz, aile ortamında tatillerini geçirmeleridir. Denize sadece 50 metre mesafededir. Pansiyonumuz 6 odalı olup, yaz-kış açıktır. Her odamızda balkon, deniz ve doğa manzarası, klima, internet mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Loryma Antik Kenti Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Loryma Antik Kenti Hakkında

Loryma Antik Kenti  Otelleri Marmaris Loryma Antik Kenti M.Ö. 7. yüzyılda kurulmuştur.Küçük bir kent olan Loryma , Arkaik ve Klasik dönemlere tarihlenen iki evreli bir surla çevrilmiştir. Kentin yukarı kısmında yine iki evreli bir surla çevrili olan akropolis bulunmaktadır. Akropolis üzerinde yer alan üç büyük sarnıç ve sadece bir tek yapıya ait temel kalıntılar bu alanın tehlike anında sığınma amaçlı kullanıldığını göstermektedir. Dar ve uzun liman kalesi koyun girişini kontrol eder konumdadır. Loryma'nın konutları, yamaçta özenle örülmüş teraslar üstündedir. Bizans Döneminde, bir donanma üssü ve silah deposu olan Loryma akropolisi üzerine antik dönem malzemeleri de kullanılarak üç kilise ve çok sayıda ev yapılmıştır.Kent M.S. 7.yüzyılda Arap istilasından sonra tamamen terk edilmiştir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır