Kütahya Kossuth Evi Müzesi Otelleri

Kütahya Kossuth Evi Müzesi otelleri, en uygun Kütahya Kossuth Evi Müzesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kütahya Kossuth Evi Müzesi Otelleri

Genel Bilgi

Kütahya, Börekçiler Mahallesi, Macar Sokak’ta bulunan XVIII.yüzyıldan kalma Türk evi Macar Evi olarak tanınmaktadır. Macar Özgürlük Savaşı’nın önderlerinden Avukat Lajos Kossuth (1802-1894) ailesi ile birlikte Osmanlı İmparatorluğu’na sığınmış, 1850-1851 yıllarında bu evde yaşamıştır. Macaristan anayasasının tasarısı burada hazırlanmıştır. Ayrıca L.Ko

Çimen Apart Hotel

Merkez / Kütahya
Çimen Apart Hotel, Türkiye'nin batısında yer alan Ege Bölgesi'nin en kuzey kesiminde, Kütahya Merkez'de yer almaktadır.

Kütahya Garden Otel

Merkez / Kütahya
tesisimiz 26 odalı, oda kahvaltı hizmeti vermekteyiz. tesisimiz yeni açılmış olup özenle dizayn edilmiştir

Qtahya Otel

Merkez / Kütahya
Tesiste 24 saat açık olan ön büro hizmeti ve tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi sunulmaktadır. Qtahya Otel'in konuk odalarında parke zemin, uydu TV ve kasa bulunur. Her birimde oturma alanı da mevcuttur.

Çinili Otel

Merkez / Kütahya
Çinili Otel, Kütahya'nın şehir merkezinde yıl boyunca misafirlerini ağırlamaktadır.

Gül Palas Otel

Merkez / Kütahya
Gül Palas Otel; Kütahya ilimizin merkezinde konumlanmış olan bir işletmedir. Belediye Meydanı'nda bulunan bu işletme 1966 yılında kurulmuştur.

Atay Pansiyon

Merkez / Kütahya
Kütahya'da merkezi bir konumda yer alan ve siz misafirlerin ihtiyaçlari ön planda tutularak dizayn edilmis konaklama birimlerine ev sahipligi yapan Atay Pansiyon, dört mevsim boyunca hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kütahya Kossuth Evi Müzesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kütahya Kossuth Evi Müzesi Hakkında

Kütahya Kossuth Evi Müzesi  Otelleri Kütahya, Börekçiler Mahallesi, Macar Sokak’ta bulunan XVIII.yüzyıldan kalma Türk evi Macar Evi olarak tanınmaktadır. Macar Özgürlük Savaşı’nın önderlerinden Avukat Lajos Kossuth (1802-1894) ailesi ile birlikte Osmanlı İmparatorluğu’na sığınmış, 1850-1851 yıllarında bu evde yaşamıştır. Macaristan anayasasının tasarısı burada hazırlanmıştır. Ayrıca L.Kossuth burada Bulgaristan ve Şumnu lehçesini de içeren bir gramer hazırlamıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır