Kumlubük Plajı Otelleri

En uygun Kumlubük Plajı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kumlubük Plajı Otelleri

Kumlubük Otel

Turunç / Marmaris / Muğla
Saklı cennet Kumlubük’de kendinizi hiç olmadığınız kadar huzurlu hissedeceksiniz. Çam ağaçlarıyla çevrili bu koyda yeşille mavinin ne denli birbirine yakıştığını bir kez daha hissedeceksiniz. 2 km.

Dionysos Village Hotel

Marmaris / Muğla
Dionysos Hotel, Kumlubük Körfezi manzarası ile dağlarda yer almaktadır.Bizim için Dionysos’a vardığınız andan itibaren ailemizin bir parçası sayılırsınız. Dionysos'u, heybetli dağların yamacında doğayla bütünleşmiş bir köy olarak tasarladık.

Villa Florya Otel Kumlubük

Turunç / Marmaris / Muğla
Villa Florya Kumlubük olarak yeniden bir araya gelmenin heyecanını yaşıyoruz.

Calipso Beach Turunç Hotel

Turunç / Marmaris / Muğla
Tesis toplam 79 oda ve 12 aile odası olmak üzere 200 yataklıdır. Tesiste çocuk klübü, Tv, oyun salonu, animasyon ve su sporları bulunmaktadır. Wireless internet bulunmaktadır.

Es Apartments

Turunç / Marmaris / Muğla
ES Apart da her şey evinizin rahatlığında size özel hazırlanmıştır. Geniş odalarımız tamamen mobilyalı olup mutfak, oturma odası, banyo ve yatak odası ile hizmet vermektedir. Tüm Daireler klimalı olup temiz ve düzenli tutulmaktadır.

Özcan Beach Hotel

Turunç / Marmaris / Muğla
Güney Ege'nin en güzel koylarından biri olan Turunç'da hizmet veren Özcan Beach Hotel, doğa harikası ormanlarla çevrili büyüleyici dağ panoramasına hakim konumu ile misafirlerine şehir stresinden arınma fırsatı sunuyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kumlubük Plajı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kumlubük Plajı Hakkında

Kumlubük Plajı Otelleri Marmaris Kumlubük Plajı,Turunç Plajına 6 km kadar uzak bir mesafede yer almaktadır.Kumlubük sahili yazları serin olduğundan plaj da yer bulmak biraz zor olur.Marmaris'den deniz yolu ulaşımı ile seferler düzenlenmektedir.Berrak denizi ve şahane kumu ile çok meşhur'dur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır