Köyceğiz Devlet Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 7 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Köyceğiz Devlet Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Muğla Köyceğiz Devlet Hastanesi,Hastane Binası 1972 Yılında, Hayriye ve Mehmet ÖZPİRİNÇ adlı hayırsever tarafından 7000 m2 lik alana iki katlı olarak inşa ettirilmiş, T.C Sağlık Bakanlığı Köyceğiz Mustafa ÖZPİRİNÇ Sağlık Merkezi adıyla hizmete girmiştir. Poliklinikler;Kadın Hastalıkları Ve Doğum,İç Hastalıkları,Çocuk Hastalıkları,Genel Cerrahi,Acil

Panorama Plaza Hotel

Köyceğiz / Muğla /
Plaza'nın odalarında klima ve sade mobilyalar bulunmaktadır. Odalar oturma alanı, ücretsiz Wi-Fi ve TV ile donatılmıştır. Açık bir teras içeren Panorama restoranda uluslararası lezzetler ve Türk yemekleri servis edilmektedir.

Karya Apartments

Köyceğiz / Muğla /
Karya Apartments mevki olarak Köyceğiz çarşısının hemen yakında yer alır. Pansiyonumuz da 11 adet apart 2 özel oda bulunmaktadır.

Tango Pansiyon

Köyceğiz / Muğla /
Köyceğiz Gölü'ne sadece 200 metre mesafede yer alan Tango Pension, özel banyo ve ücretsiz Wi-Fi erişimi sunan klimalı konaklama birimleriyle hizmet vermektedir.

Kaunos Hotel

Köyceğiz / Muğla /
Sakinlik ve dinginlik arayanların konaklaması için eşsiz bir tesistir.

Alila Hotel

Köyceğiz Merkez / Köyceğiz / Muğla /
Muğla'nın en güzel beldelerinden biri olan Köyceğizde bulunan tesisimiz misafirlerine temiz ve nezih hizmet sunmaktadır. Konforlu odaları ile sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Köyceğiz Devlet Hastanesi Hakkında

Muğla Köyceğiz Devlet Hastanesi,Hastane Binası 1972 Yılında, Hayriye ve Mehmet ÖZPİRİNÇ adlı hayırsever tarafından 7000 m2 lik alana iki katlı olarak inşa ettirilmiş, T.C Sağlık Bakanlığı Köyceğiz Mustafa ÖZPİRİNÇ Sağlık Merkezi adıyla hizmete girmiştir. Poliklinikler;Kadın Hastalıkları Ve Doğum,İç Hastalıkları,Çocuk Hastalıkları,Genel Cerrahi,Acil Servis,Diş Tedavi Ve Protez,Anestezi Ve Reanimasyon'dir.Laboratuarları;Hormon,Biyokimya,Eliza ve Hematoloji'dir.Hastane de tam kapsamlı Rontgen ve Ultrason yapılmaktadır.Evde bakım hizmetleri hakkında bilgi almak,Doktorları tanımak,Randevu almak için Hastane ile irtibata geçiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır