Körfez Yarış Pisti Otelleri

Bu yerdeki 3 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Körfez Yarış Pisti Otelleri

Genel Bilgi

Körfez Pisti’nde Türkiye Şampiyonası’nın haricinde hem özel marka kupaları hem de değişik kategorilerde farklı yarışlar yapılmaktadır. Türkiye’nin ilk asfalt yarış pistini, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu’nun ve İstanbul Motorsporları Kulübü’nün desteği ile inşa ederek 1993 yılında hizmete açılmıştır.Pistin etkinlikleri yalnızca resmi yarışlarl

Kızılkaya Butik Hotel

Körfez / Kocaeli /
1989 yılında kurulan Restaurantımız, bünyesinde çalıştırdığı tecrübeli elemanlarıyla, alt yapı ve donanım itibariyle Türk Gıda Kodeksine uygun binası ile hizmetine devam etmektedir.

Çınar Park Otel

Körfez / Kocaeli /
Çınarpark Otel, bir çok başarılı projeye imza atmış, alanının önde gelen mimarlarının tasarımıyla şekillenmiş binası ile yüksek teknolojide ses ve ısı yalıtımıyla düzenlenmiş, iç ve dış cephe kaplamalarıyla konforu maximum düzeye çıkartmaktadır.

Neva Stargate Hotel & Spa

Körfez / Kocaeli /
Neva Stargate Hotel & Spa, endüstriyel körfez bölgesi Kocaeli'nde yer almaktadır. Tesis, bir Türk hamamı, sauna ve spa olanakları sunmaktadır. Ek ücret karşılığında masaj hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Körfez Yarış Pisti Hakkında

Körfez Pisti’nde Türkiye Şampiyonası’nın haricinde hem özel marka kupaları hem de değişik kategorilerde farklı yarışlar yapılmaktadır. Türkiye’nin ilk asfalt yarış pistini, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu’nun ve İstanbul Motorsporları Kulübü’nün desteği ile inşa ederek 1993 yılında hizmete açılmıştır.Pistin etkinlikleri yalnızca resmi yarışlarla kısıtlı değildir. Yarış günleri dışında, lastik ve otomobil markalarının test sürüşleri de yapılmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır