Konya Nakiboğlu Camisi Otelleri

Konya Nakiboğlu Camisi otelleri, en uygun Konya Nakiboğlu Camisi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Konya Nakiboğlu Camisi Otelleri

Mevlana Palace

Merkez / Karatay / Konya
Mevlana Palace, eski Konya da, Selçuklular döneminden kalma tarihi Sırçalı Mescit ile Osmanlı son dönem mimarisini yansıtan İsmet Paşa İlköğretim okullarının arasında tarihi yapıyla uyumlu mimarisiyle konuklarına ev rahatlığında otel konforu sunmaktadır.

Safa Royal Museum Hotel

Karatay / Konya
Konya'da yer alan Safa Royal Museum Hotel, Mevlana Müzesi'ne 900 metre mesafededir. Tesis bünyesinde Eski Roma ve Selçuk dönemlerinden miras kalan eser ve yapıların sergilendiği bir müze bulunmaktadır.

Derya Hotel

Merkez / Karatay / Konya
Zengin açık büfe kahvaltı servislerimizin bulunduğu tesisimiz Mevlana türbesine 2 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır.Ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.Huzurlu , konforlu ve dinleneceğiniz bir tatil düşlediğinizde bizi tercih edebilirsiniz.

Bablin Butik Otel

Karatay / Konya
lçuklu'nun kadim başkenti, Konya'da; Mevlana Müzesi, Selimiye Cami gibi turistik noktalara sadece 100 metre mesafede bulunan Bablin Butik Otel, minimalist ve otantik tasarımı ile siz değerli misafirlerimize üstün hizmet ve ''Kubbe-i Hadra'' eşliğinde

Mesnevi Otel

Merkez / Karatay / Konya
Mesnevi Hotel, Mevlana Müzesi'ne 100 metreden daha az mesafede Konya'nın merkezinde yer almaktadır. Bu otel, mini buzdolabı, 24 saat resepsiyon hizmeti ve tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi bulunan modern ve klimalı odalar sunmaktadır.

Konya Dervish Hotel

Merkez / Karatay / Konya
Konya'nın merkezinde yer alan bu konforlu otel, 200 yıllık yenilenmiş bir Osmanlı evinde hizmet vermektedir. Büyük bir bahçe ile klima, LED TV ve ücretsiz Wi-Fi içeren konforlu odalar sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Konya Nakiboğlu Camisi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Konya Nakiboğlu Camisi Hakkında

Konya Nakiboğlu Camisi Otelleri Konya Müftüsü Nakib’ül Seyyid İbrahim tarafından 1762 yılında yapılmıştır.Cami moloz taştan yapılmış olup, kare planlı ve üzeri ahşap çatılıdır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır