Kızılcahamam Otelleri

Kızılcahamam için en iyi fiyat garantisi ile yerinizi şimdi ayırın, ödemesini sonra yapın. Oda fiyatlarını ve resimlerini inceleyin. Otel yorumlarını okuyun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kızılcahamam Otelleri

Genel Bilgi

Kızılcahamam, doğal güzelliklere sahip bir Ankara ilçesidir. Ankara gezisi için Kızılcahamam'ı tercih eden kişilerin en büyük avantajı, otelz.com ile rezervasyon yaptırdıkları konforlu otellerde konaklamanın yanında doğal bir şifa merkezi olan Kızılcahamam Kaplıcaları'nı ziyaret etme imkanı da bulmalarıdır. Kızılcahamam Kaplıcaları'nın birçok hastalı

Akasya Vadisi

Kizilcahamam / Ankara
Ankara'nın popüler termal merkezi Kızılcahamam'da faaliyet gösteren Akasya Termal Otel, Soğuksu Milli Parkı'na komşu bir konumda yer almaktadır. 30.

Eliz Hotel Convention Center Thermal Spa & Wellness

Kizilcahamam / Ankara
Tesisin 94'ü otel odası ve 494'ü apart suit olmak üzere toplam 588 odası bulunuyor. Bunun yanı sıra 31'i sigara içilmeyen oda, 2'si engelli oda ve 4'ü antialerjik odada misafirlerin hizmetine sunuluyor.

Patalya Thermal Resort

Kizilcahamam / Ankara
Ankara Kızılcahamam’da hizmet vermekte olan Patalya Thermal Resort, Kızılcahamam Soğuksu Milli Parkı içinde yer alır.

Çam Thermal Resort & Spa Convention Center

Çeltikçi / Kizilcahamam / Ankara
Çam Thermal Resort & Spa Convention Center, hedefi kusursuz memnuniyet olan hizmet anlayisiyla siz konuklarina unutulmaz konaklama deneyimi yasatma iddasindadir.

Başak Termal Hotel

Kizilcahamam / Ankara
Başak Termal Otel; 2010 yılında hizmete başlamış olup, toplamda 80 standart oda, 28 suit oda ve 2 kral dairesi olmak üzere 110 oda, 274 yatak kapasitesine sahiptir. Tesisimiz Kızılcahamam İlçesinde olup, Ankara'ya 70 Km., Esenboğa Havaalanı'na 80 Km.

Ab-ı Hayat Termal Otel

Kizilcahamam / Ankara
Ankara ya 80 km uzaklıkta bulunan kızılcahamam da yer alan abı hayat hotel 93 standart, 13 suite odadan oluşmaktadır. abı hayat termal otelin tüm odalarında 24 saat termal su, duş ve banyo, tv, minibar, telefon bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kızılcahamam Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kızılcahamam Hakkında

Kızılcahamam Otelleri

Kızılcahamam, doğal güzelliklere sahip bir Ankara ilçesidir. Ankara gezisi için Kızılcahamam'ı tercih eden kişilerin en büyük avantajı, otelz.com ile rezervasyon yaptırdıkları konforlu otellerde konaklamanın yanında doğal bir şifa merkezi olan Kızılcahamam Kaplıcaları'nı ziyaret etme imkanı da bulmalarıdır.

Kızılcahamam Kaplıcaları'nın birçok hastalığı iyileştiren şifalı suları, semte olan ilgiyi de her zaman canlı tutmakta. Şifanın ve huzurun yayıldığı termaller dışında Kızılcahamam'da gezilecek yerlerden biri de Soğuksu Milli Parkı'dır. Ankara'nın merkezine 80 kilometre uzaklıkta yer alan park, şehrin stresinden ve yoğunluğundan uzaklaşıp kafa dinlemek isteyenler için küçük bir cennet adeta. Volkanik bir araziye sahip olduğu için parkın içerisinde birçok sıcak ve soğuk su kaynakları bulunur. Geniş bir ormanlık alana ve farklı türden birçok bitkiye sahip Soğuksu Milli Parkı, bozayı, yaban domuzu, altın çakal gibi hayvanların ve 35'in üzerinde farklı türde kuşun da yuvası aynı zamanda. Park içerisinde yer alan gazino, memba suyu işletmesi ve Kızılcahamam otelleri de doğal güzellik içinde bir konaklama ve dinlenme imkanı sağlıyor ziyaretçilerine. Kızılcahamam memba suları ise tadına bakmadan gelmemeniz gereken şifa dolu bir içecek. Otelz.com üzerinden yaptırdığınız rezervasyonla Kızılcahamam'da doğal ve lüks bir konaklama keyfini bir arada yaşayabilirsiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır