Kınık Otelleri

Kınık için en iyi fiyat garantisi ile yerinizi şimdi ayırın, ödemesini sonra yapın. Oda fiyatlarını ve resimlerini inceleyin. Otel yorumlarını okuyun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kınık Otelleri

Bergama Taş Konak Hotel

Merkez / Bergama / İzmir
Antik kentin ortasında. Taş ve ahşap kokuları içinde, huzurla kalacağınız samimi bir otel.

Aristonicus Hotel

Merkez / Bergama / İzmir
Taş duvarlarla geleneksel bir mimariye sahip Aristonicus Boutique Hotel, bir bahçe sunmaktadır. Tesis genelinde Wi-Fi erişimi ücretsizdir. Tüm odalarda klima ve minibar bulunur. Odalarda ayrıca elektrikli su ısıtıcısı da mevcuttur.

Red Basilica Hotel

Merkez / Bergama / İzmir
Eski Bergama'nın kalbinde; Mısır Tanrıları Tapınağı ve Anadolu'nun en büyük antik kütüphanesi olan Kızıl Avlu' nun tam karşısında sizin için dekore ettiğimiz birbirinden farklı dekorasyona sahip 8 oda ile hizmetinizdeyiz.

Hera Butik Otel

Merkez / Bergama / İzmir
Milattan öncesi uygarlığa dayanan ve bir tarih hazinesine sahip olan Bergama’da tahmini 200 yıllık iki rum taş evi Oflaz ailesi tarafından orijinallerine sadık kalınarak 3 meşakkatli yılda restore edilmiş ve 2011 Haziran ayında hizmete sokulmuştur.

Pergamon Pension Bergama

Bergama Merkez / Bergama / İzmir
Pergamon Pensiyon eski Bergama evleriyle iç içe bir konumda yer almaktadır. Eski Roma döneminden kalma taş köprüler pansiyona yürüyüş mesafesindedir.

Attalos Suites Hotel

Bergama Merkez / Bergama / İzmir
Tesisin ev konforunda tasarlanmış ferah ve modern toplam 7 odası bulunuyor. Tüm odalarında uydu yayını, klima, balkon ve kablosuz internet erişimi mevcut.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kınık Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kınık Hakkında

Kınık Otelleri Kınık, İzmir'in 120 km kuzeyinde yer alan bir ilçesidir. Kuzeyinde ve batısında Bergama; doğusunda ve güneyinde Manisa ile çevrelenir. İlçe Madra ve Yunt dağları arasında yer almaktadır. İlçenin ekonomik yapısı tarım, hayvancılık ve ormancılığa dayalıdır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır