Kedi Kültür ve Sanat Merkezi Otelleri

Kedi Kültür ve Sanat Merkezi otelleri, en uygun Kedi Kültür ve Sanat Merkezi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kedi Kültür ve Sanat Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

İzmir Kedi Kültür ve Sanat Merkezi,19 Kasım 2009 tarihinde şehre kültür sanat hayatına bir katkıda bulunmak amacıyla kuruldu.Kedi Kültür Sanat Merkezinin galerisinde değerli sanatçıların ilginizi çekecek, fotoğraf ve resim sergileri yer alıyor. Ayrıca Metis Yayınevi'nin kitaplarının satıldığı merkezde çeşitli kültür aktiviteleri de yapılmakta. Kedi

Otel Vesta Liman

Alsancak / Konak / İzmir
Tarihi bir liman kenti olan İzmir'in güzide semti olan Alsancak Kordon girişinde hizmet vermekte olan Otel Vesta Liman, tatil ve iş amaçlı gezilerinizde sizlere şehri 24 saat yaşama olanağı sunar.

Vita Park Boutique Hotel

Alsancak / Konak / İzmir
Vita Park Boutique Hotel, 36 yatak kapasiteli olup, şehir merkezinde olmasından dolayı hem tatil hem de iş seyahatlerinde siz değerli misafirlerimize ulaşım açısından avantaj sağlamaktadır.

Serenity Residence

Alsancak / Konak / İzmir
Serenity Residence, toplam 6 adet sui̇t odadan oluşur ve Alsancak Merkez’de bulunmaktadır. Temi̇z, güveni̇li̇r yerde kesi̇nli̇kle memnun kalacağınız bi̇r konumdayız.

Simal Butik Otel

Alsancak / Konak / Izmir
Izmir'de Saat Kulesi'ne 2,7 km mesafede yer alan Simal Butik Hotel, ücretsiz Wi-Fi erisimi mevcuttur. Konuklar tesis bünyesindeki barin keyfini çikarabilirler. Her odada düz ekran TV bulunmaktadir.

ibis İzmir Alsancak

Alsancak / Konak / İzmir
Şehrin sanat, kültür ve ticaret merkezi Alsancak'ta yer alan İbis İzmir Alsancak; İzmir'in buluşma noktası tarihi Saat Kulesi'ne 4 km, Basmane Metro İstasyonu'na ise 3 km mesafede konumlanıyor.

Apart-Hotel 1460 Alsancak

Alsancak / Konak / İzmir
Tüm süit 1+1 odalarımız LCD TV, klima ve mobilyalı bir oturma alanı ile şık bir şekilde donatılmıştır.Suitlerimiz mutfaklı ve mutfaksız olmak üzere tasarlanmıştır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kedi Kültür ve Sanat Merkezi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kedi Kültür ve Sanat Merkezi Hakkında

Kedi Kültür ve Sanat Merkezi Otelleri İzmir Kedi Kültür ve Sanat Merkezi,19 Kasım 2009 tarihinde şehre kültür sanat hayatına bir katkıda bulunmak amacıyla kuruldu.Kedi Kültür Sanat Merkezinin galerisinde değerli sanatçıların ilginizi çekecek, fotoğraf ve resim sergileri yer alıyor. Ayrıca Metis Yayınevi'nin kitaplarının satıldığı merkezde çeşitli kültür aktiviteleri de yapılmakta. Kedi Kültür Merkezi etkinliklerini ve yıl programlarını web sitesinden takip edebilirsiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır