Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu Otelleri

En uygun Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu Otelleri

Genel Bilgi

Türkiye'nin uluslararası müsabakalara ev sahipliği yapması projesi kapsamında şehir merkezindeki Kayseri Atatürk Stadı arazisi karşılığı özel bir şirkete yaptırılan UEFA'nın 4 yıldız verdiği stadyumlardan biridir. Oyun alanı hariç tamamı kapalı olan bir stadyumdur. Tribünlerin sahanın bir parçası olma hissini arttırmak için standartların öngördüğü min

Altınpark Hotel

Merkez / Melikgazi,Kayseri
Değerli Misafirlerimiz,ailenizle ve sevdiklerinizle yapacağınız açık büfe kahvaltı ile güne güzel başlayabilir,nezih konforlu Alacart Restoranımızda akşam yemeğinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Ommer Hotel Kayseri

Melikgazi / Kayseri
Kayseri Otobüs Terminali'nin hemen yanında yer alan Ommer Hotel, ücretsiz Wi-Fi ile modern odalar sunmaktadır. Otelde kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi ve sauna ile Türk hamamı içeren spa tesisleri vardır.

Serace Hotel

Melikgazi / Kayseri
erace Hotel Kayseri, kısa süre önce kazanmış olduğu modern ve konforlu yeni konsepti ile çok daha kaliteli hizmet anlayışını ön plana çıkararak, günümüz gereksinimlerine göre, siz değerli misafirlerimize, sizden aldığı güçle hizmet vermeye devam etmekt

Konak Kayseri Hotel

Hürriyet / Melikgazi / Kayseri
1965 yılından bugüne kadar hizmet sektöründe edinmiş olduğumuz deneyim ve birikimlerimizle konaklama sektöründe de hizmet vermeye başladık.

Diamond Hotel

Melikgazi / Kayseri
Hotel Diamond'un tüm odaları modern mobilyalarla döşenmiştir. Hepsinde bir çalışma masası bulunmaktadır. Odalarda banyo malzemeleri ve saç kurutma makinesi içeren özel banyo standarttır. Açık büfe kahvaltı her gün servis edilir.

Park Hotel Kayseri

Melikgazi / Kayseri
Otelimiz Sehir Merkezinde bulunmaktadir. Tüm resmi kurumlara ve özel hastaneler bölgesine çok yakin konumdadir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu Hakkında

Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu Otelleri Türkiye'nin uluslararası müsabakalara ev sahipliği yapması projesi kapsamında şehir merkezindeki Kayseri Atatürk Stadı arazisi karşılığı özel bir şirkete yaptırılan UEFA'nın 4 yıldız verdiği stadyumlardan biridir. Oyun alanı hariç tamamı kapalı olan bir stadyumdur. Tribünlerin sahanın bir parçası olma hissini arttırmak için standartların öngördüğü minimum ölçülerde sahaya yakın tasarlanmıştır. Kış aylarında seyircilerin ısı konforunu sağlayabilmek için bütün çatı örtüsünün alt kısmında radyan ısıtma sistemi kullanılmıştır. Ayrıca futbol sahasında alttan ısıtma sistemi kullanılmıştır. 2 adet 500 kişilik cafe loca bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır