Kaynarca Otelleri

Kaynarca otelleri, en uygun Kaynarca otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kaynarca Otelleri

Genel Bilgi

Kaynarca ilçesi, Kocaeli yarımadasının doğu uzantısında, Sakarya Vadisi ile Karadeniz Bölgesi arasında yer almaktadır. Bu bölgenin tarihi Biyatin Krallığı ile başlar. MÖ 307-304 sonrası ile Pantos, Roma ve Bizans egemenliğine kadar uzanmaktadır. Kaynarca ilçesi Sakarya ilinin kuzey batısında yer alır. Doğuda; Karasu, batıda; Kocaeli'ye bağlı Kandıra i

Hotel Bonvie

Adapazari Merkez / Adapazari / Sakarya
Hotel Bonvie yüksek otel standartları, modern dizaynı, ileri teknolojisi, dünya mutfağından seçme lezzetleri, misafir memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile Sakarya ‘da en iyi seçim olarak 01 Nisan 2021 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır.

Villa Bnd 1

Kırkpınar / Sapanca / Sakarya
Villa Bnd 1, Sapanca Kırkpınar'da sizler için doğa ile iç içe tatil fırsatı sunmaktadır.

Baltürk Otel Sakarya

Merkez / Adapazari / Sakarya
Otelimiz şehrin tam merkezinde yer almaktadır. Adapazarı Tren garına 1 dakikalık yürüme mesafesinde olup, Sakarya otobüs terminaline ise araçla 5 dakikalık mesafededir.

Oba Hotel

Merkez / Adapazari / Sakarya
lkemizin önde gelen turizm ve sanayi şehirlerinden biri olan Sakarya'da bulunan Oba Otel konuklarına rahat huzurlu ve sıcak bir atmosferde kendilerini aile ortamında hissetmelerini sağlayacak Türk misafirperverliğini ilke edinmiş ayrıcalıklı bir oteldi

Arya Hotel

Merkez / Adapazari / Sakarya
Misafirlerine ev ortamının sıcaklığını yaşatan Arya Hotel, Sakarya’da, şehir merkezinde yer almaktadır. Merkezi bir konumda yer alan otel şehirdeki restoran, kafe ve alış veriş merkezilerine oldukça yakındır.

Sakarya Sen Hotel

Serdivan / Sakarya
Sakarya'da bulunan Sen Hotel, bir restoran ve bir fitness merkezi sunmaktadır. Tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi mevcuttur. Otel bünyesinde ücretsiz özel park yeri mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kaynarca Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kaynarca Hakkında

Kaynarca Otelleri Kaynarca ilçesi, Kocaeli yarımadasının doğu uzantısında, Sakarya Vadisi ile Karadeniz Bölgesi arasında yer almaktadır. Bu bölgenin tarihi Biyatin Krallığı ile başlar. MÖ 307-304 sonrası ile Pantos, Roma ve Bizans egemenliğine kadar uzanmaktadır. Kaynarca ilçesi Sakarya ilinin kuzey batısında yer alır. Doğuda; Karasu, batıda; Kocaeli'ye bağlı Kandıra ilçesi, güneyde; Adapazarı ve kuzeyde Karadeniz ile çevrilidir. İlçede bulunan Şeyh Müslihittin Camii ve Acarlar Gölü görülmesi gereken yerlerdendir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır