Kaymaklı Manastırı Otelleri

Kaymaklı Manastırı otelleri, en uygun Kaymaklı Manastırı otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kaymaklı Manastırı Otelleri

Genel Bilgi

Trabzon’un 3 km güneydoğusunda Boztepe'nin Değirmendere vadisine bakan yakasında kurulmuştur. 1424 yılında inşa edilmiştir. Manastıra Boztepe arkasındaki Mısırlı mezarlığının solundaki patika ile gidilmektedir.Manastır yapıları birçok defa onarım görmüştür. En eski kısım kilisenin beşken apsis bölümüdür. Kilise içerisindeki freskler 18. yüzyıla tarihl

Grand Vaves Otel

Merkez / Trabzon
Karadeniz'in incisi Trabzon Şehri'nin merkez noktasında açılan otelimiz, siz değerli misafirlerimize hem tarihi kültürümüzü hem de konfor ve kaliteli hizmeti deneyimleme şansı sunuyor.

Kule Apart

Merkez / Trabzon
Tower Apartments Homes, Trabzon'da kendi yemeklerinizi hazirlayabileceginiz konaklama birimleri ile hizmet vermektedir. Tesis bir bahçeye sahiptir. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erisimi mevcuttur.

Kuzey Residence

Değirmendere / Merkez / Trabzon
Trabzon'da yer alan Kuzey Residence, balkonlu ve mutfaklı konaklama birimleriyle hizmetinizdedir. Wi-Fi erişimi ücretsizdir. Arabanızı özel otoparka park edebilirsiniz. Kuzey Residence'ın sade dekorlu dairelerinde klima ve oturma odası vardır.

Verizana Apartments and Suites

Merkez / Trabzon
Trabzon'un en nezih semtlerinden olan kalkınma mevkiinde bulunan Otelimiz Forum Trabzon, havalimanı ve şehir merkezine ortak şekilde yakın olan, deniz ve doğa manzarasını şehir manzarasıyla mükemmel şekilde harmanlayan daire.

Trabzon Apart Nuralp

Merkez / Trabzon
Trabzon Apart Nuralp; Konaklama birimleri düz ekran TV ile donatılmıştır. Bazı birimlerde yemek alanı ve/veya teras bulunmaktadır. Mutfakta buzdolabı ve set üstü ocak vardır. Her birimde küvet ya da duş ve terlik içeren özel banyo mevcuttur.

Ayyıldız Pansiyon

Değirmendere / Merkez / Trabzon
Pansiyonumuz oda + kahvaltı modeli ile çalışmaktadır. Herşeyin doğal ve sade olmasına özen gösterdiğimiz tesisimizde, evinizdeki huzur ve rahatı bulabilmeniz için tüm gayretimiz ile hizmet vermekteyiz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kaymaklı Manastırı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kaymaklı Manastırı Hakkında

Kaymaklı Manastırı Otelleri Trabzon’un 3 km güneydoğusunda Boztepe'nin Değirmendere vadisine bakan yakasında kurulmuştur. 1424 yılında inşa edilmiştir. Manastıra Boztepe arkasındaki Mısırlı mezarlığının solundaki patika ile gidilmektedir.Manastır yapıları birçok defa onarım görmüştür. En eski kısım kilisenin beşken apsis bölümüdür. Kilise içerisindeki freskler 18. yüzyıla tarihlenmektedir.1918 yıllarında bir yangın geçirmiş ve bu tarihten sonra terk edilmiştir.Günümüzde şahıs malı olarak kullanılan bu mabet, burada oturan ailece az bir değişikliğe uğratılmasına rağmen korunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır