Kasımpaşa Asker Hastanesi Otelleri

En uygun Kasımpaşa Asker Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kasımpaşa Asker Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Kasımpaşa Asker Hastanesi 1827 yılında İstanbul Kasımpaşa Sakızağacı semtinde kurulmuştur.1851 yılında Bahriye Mektebi Heybeliada’ya nakledilmiş ve binanın hastane olarak kullanılmasına karar verilmiştir.15 Aralık 2003 tarihinde TSK Sağlık K.lığına bağlanmış, 01 Ağustos 2005 tarihinde ismi Kasımpaşa Asker Hastanesi olarak değiştirilmiştir.04 Eylül 20

Beyoğlu Huzur Otel

Beyoğlu / İstanbul
Otelimiz İstanbul’un merkezinde yer almaktadır. Taksim meydanının hemen yanında ve Eminönü Mısır Çarşısı, Sultanahmet Camii ve Aya Sofya’ya oldukça yakındır.

New Taksim Hotel

Şişhane / Beyoğlu / İstanbul
New Taksim İstanbul,  sizin için düşünülerek inşa edilmiş minimalist ve modern bir oteldir. Otel çok sessiz ve huzurlu bir mahallede yer almaktadır.

Leader Mansion Hotel & Suite

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
Otelde tüm odalar çalışma masasıyla donatılmıştır. Her odada ücretsiz banyo malzemeleri içeren özel banyo bulunmaktadır. LEADER MANSION HOTEL odalarında klima ve düz ekran TV bulunmaktadır.

İstanbul Golden City Hotel

Karaköy / Beyoğlu / İstanbul
2010 yılında açılan İstanbul Golden City Hotel muhteşem manzarası , modern tasarımı ve merkezi konumu ile gerek iş gerekse eğlence amaçlı şehir de bulunan konuklarına en özel hizmeti ve konforu sunan lüks sınıf bir butik oteldir.

Suite Inn Taksim

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
Tüm odalarda LCD uydu TV ve oturma alanı vardır. Bazılarında kanepeli ayrı oturma odası ve yemek alanı mevcuttur. Tüm mutfaklar ocak, buzdolabı ve elektrikli su ısıtıcısıyla donatılmıştır.

Radisson Blu Hotel Istanbul Pera

Merkez / Beyoğlu / İstanbul
Radisson Blu Hotel İstanbul Pera'nın tümü zevkli bir şekilde dekore edilmiş odalarında ücretsiz çay-kahve yapma imkanı, minibar ve dijital dizüstü bilgisayar kasası vardır. Odalarda klima, ücretsiz WiFi erişimi ve düz ekran TV standarttır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kasımpaşa Asker Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kasımpaşa Asker Hastanesi Hakkında

Kasımpaşa Asker Hastanesi Otelleri Kasımpaşa Asker Hastanesi 1827 yılında İstanbul Kasımpaşa Sakızağacı semtinde kurulmuştur.1851 yılında Bahriye Mektebi Heybeliada’ya nakledilmiş ve binanın hastane olarak kullanılmasına karar verilmiştir.15 Aralık 2003 tarihinde TSK Sağlık K.lığına bağlanmış, 01 Ağustos 2005 tarihinde ismi Kasımpaşa Asker Hastanesi olarak değiştirilmiştir.04 Eylül 2005 tarihinde Deniz Kuvvetleri K.lığı bünyesinden TSK Sağ.Hiz.K.lığının teşkilat ve kuruluş yapısına girilmiş, 08 Eylül 2008 tarihinden itibaren ise İstanbul Sağ. Hiz. Blg. K.lığına bağlanmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır