Patara Otelleri

En uygun Patara otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Patara Otelleri

Patara Xanthos Boutique Hotel

Patara / Kaş / Antalya
Açık yüzme havuzunun yanı sıra Hotel Xanthos'ta ayrıca bir tenis kortu da bulunmaktadır. Konuklar çevredeki doğayı ve Patara'yı keşfetmek için otelin ücretsiz bisikletlerinden yararlanabilir.

Hotel Pataros

Patara / Kaş / Antalya
Patara'ya yürüme mesafesinde, mis kokulu çiçek bahçeleri arasında kurulmuş olan Pataros Hotel, Patara arkeolojik alanı yakınında, açık yüzme havuzlu ve sakin bir konaklama imkanı sunmaktadır.

Patara Caretta Hotel

Patara / Kaş / Antalya
Patara Caretta Hotel Patara'da bulunmaktadır. Kaş'a 41 km, Dalaman Havalimanı'na 119 km uzaklıktadır. Tüm odalarımız balkonlu olup, zeytin portakal ve limon ağaçları ile çevrili, doğa ile iç içe dağ vadi ve orman manzarasına sahiptir.

Prima Donna

Patara / Kaş / Antalya
Tüm konaklama birimlerinde yeni filmleri izleyebileceğiniz LED TV bulunmaktadır. Bazı odalarda yoğun bir günün ardından dinlenebileceğiniz bir oturma alanı mevcuttur.

Zeybek 1 Pansiyon

Patara / Kaş / Antalya
Aile ortamında, doğayla içiçe huzur dolu konaklama, dinlenme ve tatil için Patara da keyifle kalabileceğiniz pansiyonumuzda klimalı 8 odamız bulunmaktadır.

Patara Delfin Hotel

Patara / Kaş / Antalya
Eşsiz bir manzarası olan otelimizin çoğu odası Patara gölünü ve uzaktan deniz görüyor. Müsaitliğe bağlı olarak öncelikli olarak bu odalardan yer ayırıyoruz. Havuzumuz 12.5 m uzunluğunda ve 1.4 m. den başlayarak 1.7m ye doğru giden derinliğe sahiptir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Patara Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır