Karum İş ve Alışveriş Merkezi Otelleri

Karum İş ve Alışveriş Merkezi otelleri, en uygun Karum İş ve Alışveriş Merkezi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Karum İş ve Alışveriş Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

1986 yılında Sheraton Hotels & Towers Projesi ile birlikte Koray- Kavala yatırımcı grubu tarafından projelendirilip, beş yıllık bir inşaat safhasından sonra 1991 yılının Ekim ayında "Ankara'da Yeni Bir Merkez" sloganıyla hizmete açılmıştır. Kısa bir sürede şehrin çekim merkezi haline gelen Karum, Türkiye'nin ilk iş ve alışveriş merkezlerinden biri olm

Animos Suit Otel

Dikmen / Çankaya / Ankara
TESİSİMİZ EN İNCE AYRINTISINA KADAR MİSAFİRLERİMİZİN İHTİYAÇLARI DOĞRULTUSUNDA TASARLANMIŞ VE DİZAYN EDİLMİŞTİR. ODALARIMIZDA KONAKLAMA YAPACAĞINIZ SÜRE İÇERİSİNDE İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAYACAK TÜM EKİPMANLAR MEVCUTTUR.

Twins Butik Hotel

Gaziosmanpaşa / Çankaya / Ankara
Twins Butik Hotel, yenilenen yepyeni yüzü ile Ankara'nın hizmetinde özlenen butik oteldir.

Ontur Butik Otel Ankara

Merkez / Çankaya / Ankara
Ontur butik otel, Başkent Ankara'nın en prestijli konut-iş-alışveriş bölgesi olan GOP’da yer almaktadır.

Hotel Cinnah

Çankaya / Ankara
Ankara nin merkezi noktalarindan Çankaya da yer alan Cinnah Hotel; is ve eglence amaçli seyahat eden misafirlere konforlu bir konaklama imkani veriyor.

Limak Ambassadore Hotel

Kavaklidere / Çankaya / Ankara
Ankara'da elçilikler bölgesinde faaliyet gösteren Limak, yemyeşil bulvarlarla çevrili lüks konaklama birimleri sunmaktadır. Geleneksel ve çağdaş mimariyi birleştiren otel genelinde, ücretsiz Wi-Fi ve ücretsiz özel otopark bulunmaktadır.

Sc Inn Hotel Ankara

Kavaklidere / Çankaya / Ankara
Günün 24 saati açık bir resepsiyon sunan Sc Inn Hotel Ankara, Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne (TBMM) 2,1 km mesafede yer almaktadır. Bu otelin tüm odalarında klima ve düz ekran uydu TV bulunmaktadır. Teras veya balkonunuzda çay keyfi de yapabilirsiniz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Karum İş ve Alışveriş Merkezi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Karum İş ve Alışveriş Merkezi Hakkında

Karum İş ve Alışveriş Merkezi Otelleri 1986 yılında Sheraton Hotels & Towers Projesi ile birlikte Koray- Kavala yatırımcı grubu tarafından projelendirilip, beş yıllık bir inşaat safhasından sonra 1991 yılının Ekim ayında "Ankara'da Yeni Bir Merkez" sloganıyla hizmete açılmıştır. Kısa bir sürede şehrin çekim merkezi haline gelen Karum, Türkiye'nin ilk iş ve alışveriş merkezlerinden biri olması ile tanınır. Özellikle mimarisi ve peyzajı ile beğenilen Karum şehrin en zarif semti olan Kavaklıdere'de yer almaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır