Kars Devlet Hastanesi Otelleri

Kars Devlet Hastanesi otelleri, en uygun Kars Devlet Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kars Devlet Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Beyin Cerrahi, Çocuk Cerrahi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıkları), Dermatoloji (Cildiye), Fizik Tedavi, Gastroentoroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Hemodiyaliz, İntaniye (Bulaşıcı Hastalıklar), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp Damar Cerrahi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, K

The Kars Park Hotel

Merkez / Kars
The Karspark Hotel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

Winter City Hotel

Merkez / Kars
Winter City Hotel , Kars İl Merkezinde bulunan, özgün mimarisiyle ve diğer tesislerden farklı olarak 4 yıldızlı otel standartlarına göre plan ve projeli imar edilen tek otel olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Kars-i Sirin Otel

Merkez / Kars
Kars-i Sirin Butik Otel, Kars'ta konaklama olanagi sunmaktadir. Her odada düz ekran TV vardir. Odalarda küvetli veya duslu özel banyo da bulunmaktadir. Konforunuz için terlikler ve ücretsiz banyo malzemeleri temin edilmektedir.

Karabağ Hotel

Merkez / Kars
3 Yıldızlı Karabağ Otel, Türkiye'nin Kars ilinde yer almaktadır. Otel toplam 50 oda 85 yatak kapasitesine sahiptir. Karabağ Hotel TSE onaylı Güvenli Turizm Sertifikasına sahiptir.

Işılpark Hotel

Merkez / Kars
Ani Antik Kent'e 42 km. uzaklıktadır. Havalimanı'na uzaklığımız 5 km.'dir. Doğuekspresi'ne (tren garı) 2 km. uzaklıktadır. Şehirler arası otobüs terminali'ne 5 km. uzaklıktadır.

Arifoglu Airport Hotel

Merkez / Kars
Arifoğlu Airport Hotel, misafirlerine gönül rahatlığıyla konaklayabileceği temiz ve hijyenik odalarda, güler yüzlü personelleriyle hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kars Devlet Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kars Devlet Hastanesi Hakkında

Kars Devlet Hastanesi Otelleri Beyin Cerrahi, Çocuk Cerrahi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıkları), Dermatoloji (Cildiye), Fizik Tedavi, Gastroentoroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Hemodiyaliz, İntaniye (Bulaşıcı Hastalıklar), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp Damar Cerrahi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, KETEM (Kanser Erken Tanı ve Teşhis Merkezi), Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Cerrahi, Psikiyatri, Üroloji (Bevliye), Sigara Bırakma, Nefroloji, Radyoloji, Ağrı ve Anestezi, Mikrobiyoloji Laboratuarı, Biyokimya Laboratuarı, Patoloji Laboratuarı, Acil Servis bölümleri ile hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır